Jak zostać Patronem kierunkowo.pl? [Instrukcja]

#oznaczone:
patronite patroni bloga jak zostac patronem

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Oznacza to, że chcesz RAZEM ze mną tworzyć kierunkowo.pl i szukasz instrukcji, która krok po kroku podpowie, jak zostać Patronem, czyli dokonać wpłaty na moje konto w serwisie Patronite. Ten wpis powinien Ci pomóc, choć od razu na początku uspokoję, że cała operacja to banał, który wymaga dosłownie 2-3 minut!

Jak zostać Patronem?

Jeżeli potrafisz kupić cokolwiek na allegro, zrobić przelew internetowy lub bez problemu obsługujesz Facebook-a, Patronite nie będzie dla ciebie najmniejszą trudnością. Patronem możesz zostać w kilka minut ale żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci zostanie nim, poniżej umieszczam instrukcję.

Instrukcja krok po kroku

KROK 1

Przejdź do serwisu www.partonite.pl, wpisując go w pasek adresu przeglądarki internetowej lub klikając w poniższy przycisk.

KROK 2

Zaloguj się w serwisie Patronite, niestety jest to niezbędne by przekazać swoje wsparcie. Nie przejmuj się jednak, są trzy wygodne sposoby bez dodatkowej rejestracji:

 • możesz zalogować się przez swoje konto Google (sugerowany przeze mnie wybór),
 • możesz zalogować się przez swoje konto Facebook,
 • może zalogować się przez swoje Apple ID.

Jeżeli jednak wolisz założyć niezależne konto w serwisie Patronite, wybierz przycisk „Nie masz jeszcze konta?”, który przekieruje Cię na stronę rejestracji!

jak zostac Patronem
KROK 3

Po zalogowaniu się w serwisie wybierz swoją rolę, czyli „JESTEM PATRONEM”. Po wybraniu, zastaniesz przeniesiony do kolejnej strony.

KROK 4

Po zalogowaniu i wybraniu swojej roli, zostanie przeniesiony do swojego konta. Na niej za pomocą przycisku „Szukaj” znajdź moje konto kierunkowo.pl i przejdź do niego.

Po prawej stronie w niebieskich ramkach wymienione są dostępne miesięczne progi wsparcia: obecnie to 3, 5, 7, 10 i 20 złotych. Wybierz jeden z nich, klikając na niego.

KROK 5

Po wybraniu progu wsparcia, zostaniesz przeniesiony do kolejnego okna, gdzie wybrany przez Ciebie prób powinien zostać oznaczony niebieskim napisem „Twój wybór”. By przejść dalej, kliknij przycisk „Kontynuuj”. Na tym etapie możesz jeszcze zmienić próg.

KROK 6

W kolejnym kroku należy wybrać sposób płatności, dostępne są trzy opcje:

 • Tpay – od razu deklarujesz całkowitą kwotę wsparcia (np. 55 zł), która zostaje rozbita na ilość miesięcy w zależności od kwoty wybranego progu. Z Twojego konta pobierana jest od razu całkowita kwota wsparcia.
 • imojedeklarujesz comiesięczną kwotę wsparcia, która jest pobierana z Twojej karty płatniczej co miesiąc w wysokości wybranego progu,
 • PayPal – dla Patronów, którzy mają konto w tym serwisie. Osobiście sugeruję wybór jeden z dwóch wcześniejszych opcji, ponieważ są najprostsze i najmniej obciążone prowizjami, które zmniejszają Twoje wsparcie.

Zachęcam Was do korzystania z Tpay lub imoje, ponieważ są najprostszą formą płatności dla Was oraz przy ich używaniu, pobierane są najmniejsze prowizje, które zmniejszają Wasze wsparcie.

Tutaj możesz również zaznaczyć, że chcesz aby twoje wsparcie było anonimowe. W tym celu wybierz i zaznacz „Patron anonimowy”.

Zatwierdź swój wybór, klikając „Kontynuuj”.

KROK 7

Wybierz sposób wykonania płatności wybranym systemem (Tpay, imoje, PayPal) oraz wsteczną kwotę wsparcia i okres. Zaznacz również najwygodniejszą dla siebie metodę płatności z pośród dostępnych oraz kliknij „Kontynuuj”.

Zostaniesz wtedy przeniesiony na stronę swojego banku / BLIK-a / lub innego wybranego systemu by dokonać płatności. Po jej zakończeniu kliknij „Wróć do sklepu”, „Powrót do sklepu” lub podobny przycisk by powrócić do Patronite.

KROK 8

Właśnie wsparłeś mojego bloga! Bardzo dziękuje! Na twoim ekranie powinno wyświetlić się potwierdzenie wykonania płatności.

Twoje wsparcie to powód do dumy! Wspierając niezależnych twórców internetowych pomagasz rozwijać się inicjatywom, które tworzone są dla Was przez internetowych twórców z pasji i zamiłowania. Twoje wparcie jest również dowodem wdzięczności za opublikowane dotąd materiały i poczynione działania ale również ogromną motywacją do dalszej pracy.

Pochwal się swoim znajomym, że doceniasz i wspierasz niezależne projekty! Wybierz jedną z dostępnych grafik i opublikuj ją na swoim Facebooku!

Nadal nie do końca wiem, jak zostać Patronem...

Jeżeli powyższa skrócona instrukcja nie odpowiedziała na wszystkie Twoje pytania lub potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zapraszam Cię do przeczytania materiałów przygotowanych przez Patronite:

Chcę zostać Patronem. Jak mogę pomóc?

Przede wszystkim możesz mi pomóc, przekazując na moje konto w Patronite, drobne wsparcie finansowe, dzięki czemu będę mógł zainwestować w bloga więcej środków a co za tym idzie publikować treści na jeszcze lepszym poziomie i w lepszej jakości.

Jeżeli nie możesz wspomóc mnie drobną wpłatą, udostępnij moje posty dotyczące Patronite na swoich socialmediach, może ktoś inny będzie zainteresowany wsparciem mojej witryny. W ten sposób również bardzo mi pomagasz!

Co mogę zyskać?

Wielkość Twojej pomocy wiąże się formą podziękowania z mojej strony oraz przywilejami Patrona. Do wyboru jest kilka progów o różnej wartości miesięcznego wsparcia, które zaczynają się od jedynie 3 złotych miesięcznie! Powiesz, że to niewiele, dlatego jeżeli tak myślisz przeczytaj mój drugi wpis poświęcony Patronite, gdzie opisuję jak bardzo ogromna to dla mnie pomoc – Patronite, czyli zróbmy RAZEM krok do przodu!

A jak chciałbym się odwdzięczyć za Twoje wsparcie? Pomysłów mam kilka, opisane zostały w poszczególnych progach na moim koncie w serwisie Patronite. Poniżej kilka przykładów mojego odwdzięczenia się za Twoje wsparcie:

 • dołączasz do zamkniętej grupy na Facebooku, na której jako pierwszy będziesz dowiadywał się o moich planach, poznasz mnie od bardziej prywatnej strony dzięki publikacji zdjęć, których bym publicznie nie udostępnił oraz zyskasz możliwość podsuwania pomysłów na nowe treści oraz dyskutowania już o tych opublikowanych,
 • twoje imię i nazwisko (nick lub logo) zostanie opublikowane na specjalnie przygotowanej podstronie na moim blogu kierunkowo.pl, jeżeli tylko wyrazisz na to zgodę,
 • będziemy mogli zamienić kilka dłuższych zdań w telefonicznej rozmowie,
 • prześlę pamiątkowy dyplom z podziękowaniem,
 • a w najwyższym progu wsparcia, dodatkowo:
  • wyślę pocztówkę z moich wojaży,
  • otrzymasz w prezencie kalendarz ścienny ze zdjęciami, które możesz zobaczyć na blogu,
  • wyślę wszystkie moje e-booki, które ukarzą się w przyszłości całkowicie za friko!

Właśnie taki kalendarz możesz otrzymać, wspierając kierunkowo.pl najwyższym dostępnym progiem. Oczywiście kalendarze wysyłam na przełomie roku:)

Dlaczego warto być Patronem?

Świat się stale zmienia, dzięki temu otrzymaliśmy możliwość wspierania tych inicjatyw, które uważamy za słuszne i wartościowe. To My, a nie ktoś za nas decyduje komu udzielić wsparcia i dmuchnąć wiatrem w żagle. Skorzystaj z tej możliwości i wspieraj internetowych twórców, którzy z zamiłowania i pasji tworzą praktyczne i przydatne źródła wiedzy dla wszystkich!

Bądź wyjątkowy i zostań Patronem! Dołącz do dziesiątek tysięcy osób, które pomagają oddolnym inicjatywom i dzięki temu kształtują otaczający nas świat. Swoim małym gestem popierasz i wspierasz to, co uważasz za słuszne i dobre!

0 0 vote
Article Rating

Jak zostać Patronem kierunkowo.pl? [Instrukcja]

To ważne!

Uważasz, że to rzetelnie przygotowany, ciekawy i pomocny wpis – podaj go dalej!

Każdy, nawet najdrobniejszy gest z Waszej strony, którym doceniacie moją pracę strasznie motywuje i daje poczucie, że to co robię ma sens i jest wartościowe. Dlatego jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem Wam swoim blogiem, zachęcam do odwdzięczenia się komentarzem, udostępnieniem czy dołączeniem do społeczności kierunkowo.pl w social mediach. Wpis możesz udostępnić za pomocą poniższych przycisków, gdzie automatycznie zostaniesz przeniesiony do wybranego serwisu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Przypominam również o powiadomieniach email, social mediach: Facebook, twitter, Instagram, gdzie również publikuje wiele ciekawostek, informacji oraz przemyśleń.

Dziękuje, że wpadłeś! Zapraszam częściej:)

najnowsze na blogu

zwiedzam Polskę

Cześć, tu Marcin a oto mój blog!  Piszę o moich największych pasjach: podróżach, gotowaniu i byciu tatą.
Więcej o mnie

FACEBOOK

Odkryj życie pełne pasji!
To co robimy?

tu byłem!

przepiśnik

Zostań Patronem bloga!

Pomóż w rozwoju bloga symbolicznym 5 zł!

POWIADOMIENIA EMAIL!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach oraz dowiaduj się o nowościach na kierunkowo.pl wprost na swój adres emial! Bez żadnego spamu?
Dołącz do grona moich stałych czytelników!

.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x