Jeśli po przeczytaniu strony „o mnie” oraz zapoznaniu się z moim blogiem, uważasz, że możemy zrobić razem coś fajnego, świetnie się składa! Napisz do mnie, na pewno się dogadamy!

marcin @ kierunkowo.pl

lub skorzystaj z poniższego formularza
Znajdziesz mnie również tutaj:

W nich również możesz do mnie napisać, używając prywatnej wiadomości.

Wykorzystywanie zasobów bloga

Lubię i cenię wolność internetu. Wiem, że nikt z nas nie zatrzyma tego co zostało do niego wrzucone przed powielaniem i udostępnianiem. To jest zresztą jedną z jego największych zalet ale i wad.

Dlatego korzystaj do woli z tego co tu znajdziesz! Jedynie o co proszę to kopiuj, powielaj i udostępniaj bez edycji. Zachowaj logo, podaj linka do źródła – dzięki temu pomożesz rozwijać mojego bloga i uszanujesz moje prawa do wszystkiego co stworzyłem. Więcej informacji w Regulaminie.

Wykorzystanie fotografii

Jeżeli podobają się Tobie moje zdjęcia i chciałbyś otrzymać je w wysokiej rozdzielczości oraz w wersji bez logo – napisz do mnie? Na pewno się dogadamy (i wcale nie myślę tutaj o finansach)!

wybrane fotografie
DROBNY GEST = WIELKA POMOC!

Zostań Patronem bloga!

Wesprzyj kierunkowo.pl na

RAZEM twórzmy kierunkowo.pl!

Zróbmy RAZEM krok do przodu! Dzięki Waszemu wsparciu, będę mógł tworzyć tego bloga na jeszcze lepszym poziomie oraz realizować nowe pomysły, które obecnie są poza moim zasięgiem!

Twoje wsparcie, choćby najmniejsze, będzie dla mnie ogromną pomocą! Z góry bardzo mocno dziękuje!

Dołóż swoją cegiełkę!

Masz pytania?
Dowiedz się więcej!
Jak przekazać wsparcie?