przewodnik

Cześć! Pierwszy raz na kierunkowo.pl? Świetnie trafiłeś! Oto miejsce gdzie dowiesz się wszystkiego o moim blogu i szybko znajdziesz, to czego szukasz!

poznajmy się!

Jestem Marcin a to mój blog! Opowiadam na nim o swoich podróżach po Polsce i domowej kuchni ale dzielę się również własnymi doświadczeniami, tworząc praktyczne poradniki! Znajdziesz u mnie inspiracje na nowe kierunki i smaki oraz praktyczne poradniki dla rodziców, podróżników i nie tylko! Więcej dowiesz się ze strony o mnie.

o blogu

Blog kierunkowo.pl to miejsce, które łączy w sobie podróże po pięknej Polsce, dobrą domową kuchnie i dzielenie się własnymi doświadczeniami! Wszystko to opisane dla Was w bardzo praktycznej i ciekawej formie, którą dodatkowo dopełniam ogromną ilością własnych zdjęć oraz grafik!

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i moim blogu? Zapraszam na stronę o mnie!

Masz ciekawy pomysł, który moglibyśmy wspólnie zrealizować? Odwiedź stronę współpraca!

bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco z aktualnościami na blogu! Obserwuj kierunkowo.pl na Facebook, Instagram oraz twitter i nie przegap żadnego wpisu!

Zastańmy również w kontakcie email! Zostaw mi swój adres email a ja poinformuję Cię o wszystkim co ciekawego na moim blogu!

kategorie na blogu

Wpisy na kierunkowo.pl, podzielone są na 4 kategorie! Wybierz najciekawszą dla siebie!

Moje podróże po Polsce, czyli

Odwiedzone miejsca, czyli

Moje sprawdzone przepisy, czyli

Cenne rady, czyli

polecane wpisy

Poniższe wpisy chciałbym szczególnie Wam polecić!

ciekawe miejsca w Polsce
polecane przepisy
polecane poradniki
sklep

Sklep kierunkowo.pl dopiero rozwija żagle, ale zapewniam Was, że wszystko co tam znajdziecie, to produkty najwyższej jakości!

Docelowo znajdziecie w nim m. in. poradniki, kalendarze, akcesoria podróżnicze. Dzięki nim Wasze codzienne życie stanie się jeszcze bardziej ciekawe!

kalendarz 2022 a4
wsparcie

Spodobało się na moim blogu? Pomogłem, podsunąłem dobry pomysł lub podpowiedziałem cenną poradę? Dołącz do wspierających rozwój bloga i postaw mi wirtualną kawę! Ty decydujesz czy będzie to espresso za 5 zł, cappuccino za 10 zł lub latte za 15:)

spis treści bloga

Jeżeli ciekawi Cię co jeszcze znajdziesz na kierunkowo.pl, sprawdź spis treści bloga! Znajdziesz tam WSZYSTKIE opublikowane wpisy, poradniki, przepisy i opisy miejsc!

co dalej?

To wszystko co przygotowałem w moim przewodniku po kierunkowo.pl! Teraz możesz już przeglądać, komentować, wymieniać spostrzeżenia, czerpać inspirację oraz pomysły z tego co dla Was przygotowałem!

Czuj się jak u siebie i spędzaj miło czas na kierunkowo.pl!

Pozdrawiam! Marcin

Odkryj życie pełne pasji! To co robimy?