Tata raportuje – nowy comiesięczny cykl

tata raportuje, miesiąc życia

Pierwszy cykl, który chcę tworzyć co miesiąc. Po co? Dla własnej frajdy a potem przekazania wspomnień temu, kto jest głównym bohaterem raportu. Oto wpisy, które oznaczam jako „tata raportuje!”. Mam nadzieję, że będą one również pomocne dla Was, ponieważ w pigułce będą mówić o tym, jak rozwija się akurat moje dziecko, ale pasować może również do wielu innych pociech. 

Tata raportuje! Skąd pomysł?

Pomysł już od dawna siedział w mojej głowie, powstał chyba z prowadzenia książki o pierwszym roku naszej pociechy. Taką książkę – pamiątkę, otrzymał w prezencie od dziadków, wstydem byłoby jej nie uzupełniać. Niestety książka się skończyła w dużej mierze, po pierwszym roczku. Od tego czasu z zapisywaniem „wspomnień” już było gorzej. Dlatego właśnie stwierdziłem, że trzeba połączyć przyjemne z pożytecznym i stworzyć coś na wzór, na swoim blogu. Przyda się to nam, gdy na świecie może w przyszłości pojawi kolejna pociecha, będziemy chcieli powspominać naszemu małemu bohaterowi a dodatkowo może i Wam podpowiedzą one coś wartościowego.

Co się znajdzie w raporcie?

Raport będzie pigułką ciekawostek i faktów z każdego miesiąca życia mojego synka. Przeczytacie w nim jak rośnie, co nosi, czym się zajada, jak śpi, które zabawki są teraz na topie i jakie nowe słowa czy dźwięki nam funduje. Do tego jeszcze krótka informacja o aktualnym stanie uzębienia i  świeżo ogarniętych umiejętnościach. A wszystko w formie kolorowej infografiki, by przekaz był maksymalnie prosty i czytelny.

Kiedy tata raportuje?

Co miesiąc! Zaczynam co prawda od 18 miesiąca (poprzednie miesiące postaram się nadrobić, z tego co wspólnie z moją żoną pamiętamy) ale obiecuję przez kolejne miesiące, regularnie dodawać kolejne wpisy w cyklu. Trzymajcie kciuki za systematyczność:)

Kto jest bohaterem raportów?

Kuba, mały towarzysz naszego życia, który kilka dni temu skończył 1,5 roku (wpis dodaję w maju 2020). Nie wiem, czy wyraża zgodę na bycie bohaterem bloga, ale myślę że jak podrośnie to doceni:)

Wszystkie wpisy w cyklu "tata raportuje"

Wpisy będą się aktualizowały na bieżąco, po każdorazowym dodaniu nowego. Zapraszam do czytania i dzielenia się waszymi spostrzeżeniami.

0 0 vote
Article Rating
To ważne!

Uważasz, że to rzetelnie przygotowany, ciekawy i pomocny wpis – podaj go dalej!

Każdy, nawet najdrobniejszy gest z Waszej strony, którym doceniacie moją pracę strasznie motywuje i daje poczucie, że to co robię ma sens i jest wartościowe. Dlatego jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem Wam swoim blogiem, zachęcam do odwdzięczenia się komentarzem, udostępnieniem czy dołączeniem do społeczności kierunkowo.pl w social mediach. Wpis możesz udostępnić za pomocą poniższych przycisków, gdzie automatycznie zostaniesz przeniesiony do wybranego serwisu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Przypominam również o powiadomieniach email, social mediach: Facebook, twitter, Instagram, gdzie również publikuje wiele ciekawostek, informacji oraz przemyśleń.

Dziękuje, że wpadłeś! Zapraszam częściej:)

zobacz również!

inne wpsiy w kategorii jestem tatą

Cześć, tu Marcin a oto mój blog!  Piszę o moich największych pasjach: podróżach, gotowaniu i byciu tatą.
Więcej o mnie

FACEBOOK

Odkryj życie pełne pasji!
To co robimy?

przepisy dla najmłodszych

Sprawdź przepisy na dane dla najmłodszych! Przejdź do kategorii „przepiśnik„.

urlop z dzieckiem

tu byłem!

Wszystkie opisane miejsca z informacjami dotyczącymi dzieci (sugerowany wiek i dostępność). Przejdź do kategorii „tu byłem„.

Zostań Patronem bloga!

Pomóż w rozwoju bloga symbolicznym 5 zł!

POWIADOMIENIA EMAIL!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach oraz dowiaduj się o nowościach na kierunkowo.pl wprost na swój adres emial! Bez żadnego spamu?
Dołącz do grona moich stałych czytelników!

.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x