Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim

Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim
  • Marcin
  • 21 lutego 2022
Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim

To niemożliwe aby najbardziej rekreacyjne tereny w Poznaniu, nie miały również efektownego placu zabaw! To właśnie plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim, jest tym miejscem, które zostało zaadresowane do najmłodszych nad brzegiem Jeziora Maltańskiego, czyli centrum rekreacji, wypoczynku i aktywności fizycznej w mieście. Choć sam plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim nie jest najfajniejszym miejscem zabaw dla dzieci w Poznaniu, będzie on mimo wszystko nie lada atrakcją! Jak na miejsce związane ze sportem, również i plac zabaw zaprojektowano tak by nie tylko bawił ale również rozwijał i ćwiczył koordynację naszych dzieci.

region
lokalizacja

na południowym brzegu Jeziora Maltańskiego

GALERIA

Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim

Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim
Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim
Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim

W SKRÓCIE


  • UNIKALNOŚĆ

Plac zabaw przy Malta Ski nie posiada wyjątkowych atrakcji dla dzieci a swoją popularność zawdzięcza położeniu na popularnych terenach wokół Jeziora Maltańskiego.

  • MOIM ZDANIEM

Choć wasze dzieci na pewno docenią uroki i atrakcje placu zabaw pod poznańskim stokiem narciarskich, dla Was będzie to tylko “kolejny” plac…

MAPA

Dokładną lokalizację miejsca: Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

OCENY

ŚREDNIA OCEN

3 / 5

Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim


CENY

5 / 5

Bez opłat.

ILOŚĆ TURYSTÓW

2 / 5

Okolice Jeziora Maltańskiego to bardzo popularne tereny wypoczynkowe w mieście, co bezpośrednio wpływa na dużą ilość rodzin odwiedzających plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim. Niestety, niemal zawsze trzeba liczyć się z tym, że w tym miejscu jest raczej tłoczno…

UŁATWIENIA DLA ODWIEDZAJĄCYCH

2 / 5

Nie liczcie na zbyt wiele… Regulamin i nieliczne miejsca by usiąść na czas, gdy nasze dzieci korzystają z atrakcji to wszystko co przygotowano.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

PARKING

3.5 / 5

Najbliżej placu znajdziemy płatne parkingi (pod Kopcem Wolności oraz Nowym ZOO) a w najbliższy bezpłatny parking znajdziemy w nieco dalej położonej Galerii Malta.

POTRZEBNY CZAS

Zazwyczaj sugeruję by w takich miejscach dać swoim dzieciom minimum 30 minut, tutaj z racji dużej popularności miejsca i niemal ciągłego “tłumiku” myślę, że 15 minut będzie wystarczające…

SUGEROWANY WIEK

Od 1,5 roku wzwyż. Choć cały plac pokryto miękką nawierzchnią z racji dużej ilości dzieci odwiedzających plac, uważam że to kiepskie miejsce do zabawy z młodszymi (jeszcze nie chodzącymi) brzdącami.

DOSTĘPNOŚĆ

Dostępny dla każdego.

  • PODPOWIEDŹ KIERUNKOWO.PL

Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim tak na prawdę składa się z dwóch, oddalonych od siebie o około 100 metrów części. Warto o tym pamiętać, szczególnie gdy podczas Waszej wizyty na placu hasa duża gromada dzieci.

Plac zabaw przy poznańskim stoku narciarskim

MOCNE STRONY

  • położenie na popularnych terenach rekreacyjnych i wypoczynkowych,

SŁABE STRONY

  • zazwyczaj tłumnie,

Drogi Czytelniku, miło mi, że dotarłeś do końca mojego wpisu! Jeśli pomógł on znaleźć niezbędne informacje, inspirację do dalszych podróży lub po prostu spodobało się Tobie, to co robię, będę wdzięczny, gdy wesprzesz mnie niewielkim napiwkiem stawiając wirtualną kawkę lub zostając Patronem bloga:)

Dowiedź się więcej o okolicy!

Więcej niezwykłych placów dla dzieci poznacie we wpisie:

Poznajcie wpisy, dzięki którym poznacie najciekawsze miejsca w Poznaniu, które warto odwiedzić z dzieckiem i nie tylko!

Więcej blogowych wpisów znajdziecie w kategorii zwiedzam Polskę! Serdecznie zapraszam:)

kierunkowo.pl w socialmediach

mapa atrakcji turystycznych w Polsce

Poznajcie interaktywną mapę ciekawych miejsc w Polsce na kierunkowo.pl!