Amfiteatr w Międzyzdrojach

Amfiteatr w Międzyzdrojach

Amfiteatr w Międzyzdrojach znajduje się przy głównej ulicy miasta, czyli ul. Bohaterów Warszawy. Mimo to skrywa się za otaczającymi go restauracjami, barami oraz sklepami i tak naprawdę gdy nie odbywa się na nim żadne wydarzenie, można przejść obok niego, wcale go nie zauważając. Zresztą w okolicy wejścia do amfiteatru znajdziemy m. in. wejście do Gabinetu Figur Woskowych, Planetarium czy Parku Zdrojowego.

Niepozorna na co dzień brama główna amfiteatru, otwiera się szeroko podczas licznych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych, których szczególnie latem nie brakuje! Miejsce w którym stoi obecny amfiteatr w Międzyzdrojach jest oddane rozrywce już od lat 40-tych XX. wieku, ponieważ to właśnie wtedy stanęła w tym właśnie miejscu muszla koncertowa. Obecny amfiteatr otwarto w 2010 roku, po zakończeniu prac budowlanych. Obiekt mieści do 1000 osób, które poza licznymi wydarzeniami mogą również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej i rozrywkowej, która ulokowała się w budynkach okalających amfiteatr. Wśród nich można znaleźć takie smaczki jak kino 7D czy studio krzywych luster.

Amfiteatr w Międzyzdrojach

w centrum Międzyzdrojów, przy. ul. Bohaterów Warszawy

Dokładną lokalizację miejsca: Amfiteatr w Międzyzdrojach, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
1 / 5

Amfiteatr w Międzyzdrojach jako obiekt jest podobny do innych, jednak o jego sile i wyjątkowości świadczą wydarzenia tam organizowane!

Amfiteatr w Międzyzdrojach

Amfiteatr w Międzyzdrojach
Amfiteatr w Międzyzdrojach
2 / 5

Amfiteatr w Międzyzdrojach warto odwiedzić przy okazji wydarzeń, które się w nim odbywają. Sam pusty amfiteatr, jeżeli w ogóle jest otwarty, nie jest miejscem które należy koniecznie zobaczyć.

Amfiteatr w Międzyzdrojach
2 / 5

3 / 5

Cena jest zależna od kosztu zakupu biletu na wybrane wydarzenie.

2 / 5

Gdy weźmiesz udział w wybranym wydarzeniu, pewnie publiczność zapełni się w większości.

1 / 5

Nie znalazłem żadnej informacji o amfiteatrze, która byłaby w jego pobliżu.

2 / 5

Choć miejsc parkingowych w okolicy jest sporo, nie są one wystarczające by pomieścić wszystkich gości. Dodatkowo na terenie miasta obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania, która do najtańszych nie należy. Dookoła znajdziemy również kilka prywatnych parkingów, które mogą okazać się jeszcze droższe.

W zależności o trwania wydarzenia.

W zależności od charakteru wydarzenia.

Dostępny dla każdego.

  • bogata liczba odbywających się w nim wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych,
  • lokalizacja w centrum miasta, przy głównej promenadzie
  • brak informacji dla turystów,
  • w czasie gdy w amfiteatrze nie odbywają się żadne wydarzenia, amfiteatr w Międzyzdrojach nie jest miejscem ciekawym z turystycznego punktu widzenia…

W czasie gdy amfiteatr nie jest otwarty, warto skorzystać z atrakcji które ulokowano w nim, np. kino 7D, gabinet luster czy liczne restauracje i bary.

Amfiteatr w Międzyzdrojach

Poznaj pozostałe atrakcje i ciekawe miejsca w Międzyzdrojach, przejdź do wpisu:

Wpis opublikowano: 18 czerwca 2021, ostatnia modyfikacja treści: 24 lipca 2021

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl