Amfiteatr w Międzyzdrojach

Amfiteatr w Międzyzdrojach
  • Marcin
  • 18 czerwca 2021
Amfiteatr w Międzyzdrojach

Amfiteatr w Międzyzdrojach znajduje się przy głównej ulicy miasta, czyli ul. Bohaterów Warszawy. Mimo to skrywa się za otaczającymi go restauracjami, barami oraz sklepami i tak naprawdę gdy nie odbywa się na nim żadne wydarzenie, można przejść obok niego, wcale go nie zauważając. Zresztą w okolicy wejścia do amfiteatru znajdziemy m. in. wejście do Gabinetu Figur Woskowych, Planetarium czy Parku Zdrojowego.

Niepozorna na co dzień brama główna amfiteatru, otwiera się szeroko podczas licznych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych, których szczególnie latem nie brakuje! Miejsce w którym stoi obecny amfiteatr w Międzyzdrojach jest oddane rozrywce już od lat 40-tych XX. wieku, ponieważ to właśnie wtedy stanęła w tym właśnie miejscu muszla koncertowa. Obecny amfiteatr otwarto w 2010 roku, po zakończeniu prac budowlanych. Obiekt mieści do 1000 osób, które poza licznymi wydarzeniami mogą również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej i rozrywkowej, która ulokowała się w budynkach okalających amfiteatr. Wśród nich można znaleźć takie smaczki jak kino 7D czy studio krzywych luster.

kategoria miejsca
lokalizacja

w centrum Międzyzdrojów, przy. ul. Bohaterów Warszawy

GALERIA

Amfiteatr w Międzyzdrojach

Amfiteatr w Międzyzdrojach
Amfiteatr w Międzyzdrojach

W SKRÓCIE


  • UNIKALNOŚĆ

Amfiteatr w Międzyzdrojach jako obiekt jest podobny do innych, jednak o jego sile i wyjątkowości świadczą wydarzenia tam organizowane!

  • MOIM ZDANIEM

Amfiteatr w Międzyzdrojach warto odwiedzić przy okazji wydarzeń, które się w nim odbywają. Sam pusty amfiteatr, jeżeli w ogóle jest otwarty, nie jest miejscem które należy koniecznie zobaczyć.

MAPA

Dokładną lokalizację miejsca: Amfiteatr w Międzyzdrojach, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

OCENY

ŚREDNIA OCEN

2 / 5

Amfiteatr w Międzyzdrojach


CENY

3 / 5

Cena jest zależna od kosztu zakupu biletu na wybrane wydarzenie.

ILOŚĆ TURYSTÓW

2 / 5

Gdy weźmiesz udział w wybranym wydarzeniu, pewnie publiczność zapełni się w większości.

UŁATWIENIA DLA ODWIEDZAJĄCYCH

1 / 5

Nie znalazłem żadnej informacji o amfiteatrze, która byłaby w jego pobliżu.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

PARKING

2 / 5

Choć miejsc parkingowych w okolicy jest sporo, nie są one wystarczające by pomieścić wszystkich gości. Dodatkowo na terenie miasta obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania, która do najtańszych nie należy. Dookoła znajdziemy również kilka prywatnych parkingów, które mogą okazać się jeszcze droższe.

POTRZEBNY CZAS

W zależności o trwania wydarzenia.

SUGEROWANY WIEK

W zależności od charakteru wydarzenia.

DOSTĘPNOŚĆ

Dostępny dla każdego.

  • PODPOWIEDŹ KIERUNKOWO.PL

W czasie gdy amfiteatr nie jest otwarty, warto skorzystać z atrakcji które ulokowano w nim, np. kino 7D, gabinet luster czy liczne restauracje i bary.

Amfiteatr w Międzyzdrojach

MOCNE STRONY

  • bogata liczba odbywających się w nim wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych,
  • lokalizacja w centrum miasta, przy głównej promenadzie

SŁABE STRONY

  • brak informacji dla turystów,
  • w czasie gdy w amfiteatrze nie odbywają się żadne wydarzenia, amfiteatr w Międzyzdrojach nie jest miejscem ciekawym z turystycznego punktu widzenia…

Drogi Czytelniku, miło mi, że dotarłeś do końca mojego wpisu! Jeśli pomógł on znaleźć niezbędne informacje, inspirację do dalszych podróży lub po prostu spodobało się Tobie, to co robię, będę wdzięczny, gdy wesprzesz mnie niewielkim napiwkiem stawiając wirtualną kawkę lub zostając Patronem bloga:)

Dowiedź się więcej o okolicy!

Poznaj pozostałe atrakcje i ciekawe miejsca w Międzyzdrojach, przejdź do wpisu:

Więcej blogowych wpisów znajdziecie w kategorii zwiedzam Polskę! Serdecznie zapraszam:)

kierunkowo.pl w socialmediach

mapa atrakcji turystycznych w Polsce

Poznajcie interaktywną mapę ciekawych miejsc w Polsce na kierunkowo.pl!