plaża w rowach pobyt w rowach

Przepiękna plaża w Rowach

Niejedną plażę w Polsce widziałem, ale gdy pierwszy raz zobaczyłem ją, oniemiałem. Plaża w Rowach jest ogromna a piasek drobny i lekko pylasty, przez co idzie się po niej niemal jak po puchu. Najpiękniejsza plaża na jakiej byłem!

Całe wrażenie potęgował brak wielkich tłumów, ponieważ byłem tam tuż przed sezonem. Widok bezmiaru piasku, szumiącego morza, dosłownie pola muszelek i tylko gdzieniegdzie rozbitego parawanu zachował się w mojej pamięci jako plaża idealna. Do tego na plażę prowadzi nas zejście z promenady.

Na oko w najszerszym miejscu plaża ma pewnie ze 100 metrów szerokości, długość pominę, ponieważ oko końca nie sięgnęło. W najwęższym miejscu plaża w Rowach ma pewnie z 50 metrów, co i tak jest świetnym wynikiem. Myślę, że nawet w szczycie sezonu nie ma co się martwić o miejsce…

Dokładną lokalizację miejsca: Przepiękna plaża w Rowach, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Jak już wspomniałem, tak imponującej i rozległej plaży do tej pory nie widziałem. Do tego ten “miękki” piasek – nie da się nie zapamiętać.

Przepiękna plaża w Rowach

plaża w rowach rowy
plaża w rowach
plaża w rowach pobyt w rowach
plaża w rowach
1 / 5

Być na morzem i nie iść na plażę? Wstyd! A gdy dodamy jeszcze, że nie iść na taką jak ta, to już hańba! Takiego widoku przegapić nie możesz!

Przepiękna plaża w Rowach
3.6 / 5

5 / 5

Bezpłatna.

2 / 5

Poza sezonem niewielu. W sezonie zapewne wielu jak to na plaży. Jednak jej rozmiary myślę, że pozwolą na trochę przestrzeni.

3 / 5

Z tym bywa różnie. W jednej części Rowów widziałem znaki kierujące na plażę a w innej ani jednego…

4 / 5

Dużo miejsc parkingowych na ul. Wczasowej, trochę mniej na ul. Nadmorskiej.

Ile tylko sobie życzysz!

Dla każdego.

Dostępne dla każdego. Oczywiście osoby poruszające się na wózku inwalidzkim muszą przyjąć pomoc innych, by przebić się przez piasek.

  • ogromna,
  • czysta,
  • rewelacyjny piasek,
  • na plaży w sezonie rozlokowane kąpieliska strzeżone,
  • dużo muszelek (dodatkowa atrakcja dla dzieci),
  • ścieżka (chodnik) biegnąca wzdłuż wydm, przy samej plaży.
  • brak zaplecza (toalety, gastronomia) przy samej plaży.
    (byłem przed sezonem, dlatego możliwe, że w sezonie wygląda to lepiej)
  • Wzdłuż plaży biegnie chodnik, którym łatwo możemy się przemieszczać między wejściami na plażę. Szczególnie przydatne gdy widzimy, że wchodząc danym wejściem możemy mieć problem się rozbić.

Przepiękna plaża w Rowach

Interesuje Cię okolica? Wcale się nie dziwię! Poznaj ją lepiej dzięki poniższym wpisom:

Wpis opublikowano: 7 czerwca 2020, ostatnia modyfikacja treści: 14 maja 2023

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl