promenada w ustce

Promenada w Ustce

Szeroka i długa promenada w Ustce, rozpoczynająca się u podnóża latarni morskiej, przyciąga tłumy spacerowiczów i turystów. Nie ma się co dziwić, ponieważ łączy w sobie funkcję dojścia do dużej i pięknej, usteckiej plaży oraz zapewnia rozrywkę i zaplecze gastronomiczne wieloma zlokalizowanymi na niej straganami i barami.

Mimo, że zawsze jest pełna ludzi, jej szerokość i długość pozwala na swobodny spacer i korzystanie ze znajdujących się na niej atrakcji. Tak naprawdę promenada w Ustce nie różni się zbytnio od standardowego deptaku w miejscowości turystycznej, pełno przy niej barów, lodziarni czy kramów z pamiątkami. Wyjątkowe jest w jej przypadku położenie tuż nad brzegiem morza, które można podziwiać bezpośrednio z niej.

Promenada w Ustce

Promenada Nadmorska, Ustka

Dokładną lokalizację miejsca: Promenada w Ustce, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
2 / 5

Promenada w Ustce to miejsce, które swoją funkcją i wyglądem przypomina niejeden polski deptak, w dowolnej miejscowości turystycznej. Jest unikatowość polega na położeniu, tuż nad brzegiem polskiego morza.

Promenada w Ustce

promenada w ustce
promenada w ustce
promenada w ustce
latarnia morska w ustce promenada w ustce ustka
3 / 5

Będąc w Ustce warto przespacerować się tutejszą promenadą. To dobre miejsce na chwilę odpoczynku, wypicie dobrej kawy albo ochłodzenie się gałką naturalnych lodów. Do tego ten widok na morze – warto to zobaczyć.

Promenada w Ustce
2.6 / 5

5 / 5

Bez opłat.

2 / 5

Tłum jest tutaj niemal zawsze. Sytuację ratuje tutaj szerokość i długość promenady.

1 / 5

Brak tablic przygotowanych z myślą o turystach, dlatego też nie ma okazji poznać jej historii czy związanych z nią wydarzeń.

3 / 5

Najbliższy parking znajduje się po drugiej stronie Słupi. Niestety jest płatny ale na plus jest jego wielkość.

Bez zatrzymywania się na wspomnianą kawę bądź lody, przejście promenady to czas około 30 do 60 minut.

Dla każdego.

Dostępne dla każdego.

  • piękny widok na morze,
  • szerokość i długość promenady,
  • ilość punktów gastronomicznych, straganów z pamiątkami i lokali otwartych dla turystów,
  • zejścia na plażę,
  • ilość turystów,
  • Odwiedzenie promenady wczesnym przedpołudniem może pozwolić uniknąć tłumów, które w tych godzinach raczej zażywają kąpieli słonecznych. Już o tak wczesnych godzinach większość lokali i punktów jest czynna.

Promenada w Ustce

Interesuje Cię okolica? Wcale się nie dziwię! Poznaj ją lepiej dzięki poniższym wpisom:

Wpis opublikowano: 8 czerwca 2020, ostatnia modyfikacja treści: 14 maja 2023

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl