Plac zabaw w Parku Wodziczki

Rodzinny plac zabaw w Parku Wodziczki w Poznaniu

Plac zabaw w Parku Wodziczki nie bez przyczyny nazwałem rodzinnym, ponieważ znajdziecie w nim atrakcje dla osób w każdym wieku! Oczywiście powstał on głównie z myślą o najmłodszych, dlatego też znajdują się na nim zjeżdżalnie, piaskownica, bujaki, tablica edukacyjna, które na pewno spodobają się najmłodszym dzieciom. Dla nieco starszych dzieci przygotowano m. in. trampoliny, linowe konstrukcje do wspinaczki, czy karuzele. Jednak by młodzież i dorośli nie nudzili się w tym miejscu, gdy ich dzieci świetnie się bawią, umieszczono tutaj również m. in. boisko do koszykówki, stoły do ping-ponga, piłkarzyki, szachownice czy boisko do gry w bule! A gdyby nadal było mało, znajduje się tutaj bogato wyposażona siłownia zewnętrzna. Dodatkowo dla rowerzystów przygotowano stację naprawy rowerów a niezainteresowanych aktywnych wypoczynkiem, ławeczki i leżaczki, by miło spędzić czas zabaw naszych pociech.

Plac zabaw znajduje się na poznańskim Sołaczu w parku im. Adama Wodziczki, który to położony jest w dolinie Bogdanki.

Rodzinny plac zabaw w Parku Wodziczki w Poznaniu

Poznań, dzielnica Sołacz, w parku im. A. Wodziczki

Dokładną lokalizację miejsca: Rodzinny plac zabaw w Parku Wodziczki w Poznaniu, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Parków zabaw dla dzieci jest wiele, jednak nie każdy z nich jest tak bogato wyposażony i przewidziany dla całych rodzin.

Rodzinny plac zabaw w Parku Wodziczki w Poznaniu

Plac zabaw w Parku Wodziczki
Plac zabaw w Parku Wodziczki
Plac zabaw w Parku Wodziczki
Plac zabaw w Parku Wodziczki
3 / 5

Jeżeli szukacie miejsca, w którym całą rodziną spędzicie miło czas lub dacie się wyszaleć swoim pociechom, warto odwiedzić plac zabaw w Parku Wodziczki!

Rodzinny plac zabaw w Parku Wodziczki w Poznaniu
3.3 / 5

5 / 5

Bez opłat.

3.5 / 5

Park Wodziczki jak i plac zabaw na jego terenie to miejsce które póki co nie zmaga się z oblężeniem mieszkańców i turystów, jednak w najpopularniejsze godziny (popołudnia i weekendy) nie liczcie, że będziecie tutaj sami.

1.5 / 5

Na miejscu znajdziemy tablice z regulaminem placu, niestety nie znajdziemy żadnych drogowskazów prowadzących do niego ani tablic zachęcających do działania, tłumaczących zasady gry czy podsuwających propozycje zabaw. Jest potencjał by zrobić coś więcej…

4.5 / 5

Sporo miejsc parkingowych znajduje się wzdłuż ulicy Litewskiej. Parkowanie jest bezpłatne.

Na mniej niż 15-20 minut nie warto tutaj przychodzić a to na jak długo zostaniecie zależy wyłącznie od Was.

Dosłownie dla każdego!

Dostępne dla każdego.

  • atrakcje dla całej rodziny,
  • nowe i bezpieczne sprzęty i atrakcje,
  • bezpłatny parking w pobliżu,
  • zaplecze dla rowerzystów,
  • nie zauważyłem

Plac zabaw powstał w 2018 roku, przez co nie musicie mieć obaw o stan sprzętów oraz ich bezpieczeństwo użytkowania.

Rodzinny plac zabaw w Parku Wodziczki w Poznaniu

Wpis opublikowano: 7 października 2021, ostatnia modyfikacja treści: 7 października 2021

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl