FunPark w Polanicy-Zdrój

FunPark w Polanicy-Zdrój

FunPark w Polanicy-Zdrój to wypełniony atrakcjami plac zabaw dla dzieci, który od niedawna znajduje się na turystycznej mapie Kotliny Kłodzkiej. Niedawno otwarty FunPark w Polanicy-Zdrój to świetnie przygotowane miejsce do spędzenia bardzo miłych kilku godzin dla całej rodziny. Kiedy wasze dzieci będą szalały na kilkunastu przygotowanych atrakcjach, rodzice będą mogli odpocząć w strefach przygotowanych z myślą o nich, gdzie będą mogli skorzystać z leżaków czy wygodnych foteli.

Dla dzieci przygotowano tutaj kilkanaście atrakcji różnego typu, m. in. wiele dmuchanych zamków, zjeżdżalnie z dmuchanymi kołami, drabinki, piaskownice, tyrolki, atrakcje wodne i wiele innych. Dla wygody i komfortu, większość placu wyłożono przyjemną wykładziną położoną na miękkim piasku, dzięki czemu od atrakcji do atrakcji dzieci mogą biegać nawet boso! W czasie gdy dzieci korzystają z atrakcji, rodzice mogą odpocząć w strefach przygotowanych specjalnie dla nich.

Dodatkowo na terenie parku znajduje się również kawiarenka a także jest możliwość rezerwacji tarasu np. na organizację urodzin lub innego przyjęcia dla dzieci.

Dokładną lokalizację miejsca: FunPark w Polanicy-Zdrój, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
4 / 5

Fun Park w Polanicy-Zdrój jest gigantyczny! Są na pewno większe i bogatsze w atrakcje parki zabaw i rozrywki dla dzieci ale nie oznacza to, że Fun Park w Polanicy-Zdrój nie zapewni doskonałej zabawy dla waszych dzieci na długie godziny! Na i tak bardzo dużej powierzchni wasze dzieci będą miały do dyspozycji atrakcje wodne, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tyrolki i wiele innych! Zapewniam Was, że więcej nie potrzeba do dobrej zabawy! A rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć w przygotowanych strefa relaksu dla nich!

FunPark w Polanicy-Zdrój

fun park polanica
FunPark w Polanicy-Zdrój
FunPark polanica ziemia kłodzka atrakcje dla dzieci atrakcje dla dzieci w kotlinie kłodzkiej
FunPark w Polanicy-Zdrój atrakcje dla dzieci w kotlinie kłodzkiej
FunPark w Polanicy-Zdrój
4 / 5

Będąc na rodzinnym wypadzie w Kotlinie Kłodzkiej, warto odwiedzić Fun Park w Polanicy-Zdrój, który na pewno Was nie zawiedzie i z całą pewnością umili rodzinny wyjazd. Kilkanaście różnych atrakcji dla najmłodszych w każdym wieku gwarantuje doskonałą zabawę a wygodne leżaki i miejsca do odpoczynku, pozwolą rodzicom i opiekunom na chwilę wytchnienia. Skorzystają wszyscy: młodsi i starsi:)

FunPark w Polanicy-Zdrój
3.2 / 5

4 / 5

Cennik biletów jest bardzo przyjazny dla rodzin! Płaci się wyłącznie za wstęp dzieci, dorośli wchodzą za darmo. Cena biletu dla dziecka nie należy do najniższych, ale jest jedyną opłatą jakiej dokonujemy. W cenie biletu mamy nieograniczony czas oraz dostęp do wszystkich atrakcji, bez ograniczeń.

2.5 / 5

FunPark w Polanicy-Zdrój to miejsce cieszące się dużą popularnością. Dzięki temu, że teren parku jest duży (ok. 7900 metrów kw.) i mamy do wyboru wiele atrakcji, nie musimy czekać w kolejkach, martwić się tłumem a nawet mamy szansę znaleźć atrakcję, gdzie nasze dziecko będzie mogło pobawić się na osobności.

3 / 5

W Polanicy-Zdrój oraz okolicach znajdziemy wiele reklam i drogowskazów, ułatwiających dotarcie do FunPark-u. Na miejscu znajdziemy informacje i regulaminy, brakuje jednak planu parku i nazw atrakcji, co na pewno ułatwiło by odnalezienie się i dogadanie z pociechami.

5 / 5

Przed samym parkiem znajduje się dedykowany, bezpłatny parking.

Ile tylko chcecie:) Absolutne minimum to 1 godzina, choć zapewne zostaniecie tutaj na dłużej.

Zgodnie z sugestią samego FunPark-u, plac zabaw dedykowany jest dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Teren parku został przygotowany w taki sposób by był maksymalnie bezpieczny i przyjazny dla dzieci, nawet tych najmłodszych. Co prawda w kilku miejscach znajdują się schody, ale są to wyjątki które nie powinny znacząco utrudnić korzystania i zmniejszyć dostępności dla osób z trudnościami w poruszaniu się.

  • kilkanaście dużych, urozmaiconych i bezpiecznych atrakcji dla dzieci,
  • strefa relaksu dla rodziców,
  • bardzo dobre przygotowanie placu pod kątem bezpieczeństwa,
  • atrakcyjna oferta biletowa,
  • kawiarenka na terenie parku zabaw,
  • duży i bezpłatny parking przy obiekcie,
  • możliwość rezerwacji i organizacji przyjęć,
  • brakuje lepszej informacji na miejscu, kierunkowskazów do toalet czy planu parku zabaw,

Często w takie miejsca jak FunPark w Polanicy-Zdrój wybieramy się w dni, kiedy pogoda jest nieco gorsza. Pamiętajmy jednak, że atrakcje stojące na świeżym powietrzu nie są odporne na deszcz i po nawet krótkich opadach musimy liczyć się z chwilą przerwy na prace sprzątające i usuwanie wody z atrakcji. Wszystko dla bezpieczeństwa naszych pociech!

FunPark w Polanicy-Zdrój

Kotlina Kłodzka to szczególnie piękne miejsce na mapie Polski! Poznajcie jej atrakcje, dzięki moim wpisom:

Wyjątkowe miejsca w tych stronach Polski, znajdziecie również w kategorii ciekawe miejsca w Polsce. Oznaczyłem je dla Was tagiem #kotlina kłodzka. Więcej inspiracji podróżniczych i ciekawych miejsc znajdziecie na mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

 

Wpis opublikowano: 22 lipca 2022, ostatnia modyfikacja treści: 28 marca 2024

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl