dmuchany plac zabaw w Poznaniu dmuchańce poznań gigapark

Gigapark – dmuchany plac zabaw w Poznaniu

Poznajcie największy dmuchany plac zabaw w Poznaniu, czyli Gigapark Poznań, znajdujący się nad Jeziorem Maltańskim. Niedaleko toru saneczkowego, znajdziecie kilka ogromnych dmuchanych atrakcji, m. in. tory przeszkód, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, trampoliny i wiele więcej, przeróżnych dmuchanych atrakcji dla dzieci. Wszystko to na świetnie przygotowanym i zabezpieczonym placu, w całości wyłożonym wykładziną imitującą sztuczną trawę na którym postawiono doskonale utrzymane dmuchane atrakcje, dzięki czemu nie musicie martwić o bezpieczeństwo swoich dzieci, które na pewno pokochają to miejsce!

Gigapark – dmuchany plac zabaw w Poznaniu

tereny nad południowym brzegiem Jeziora Maltańskiego w Poznaniu, obok parkingu i stoku narciarskiego

Dokładną lokalizację miejsca: Gigapark – dmuchany plac zabaw w Poznaniu, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Gigapark w Poznaniu to największy dmuchany plac zabaw w mieście i jego okolicy, przez co na pewno wyróżnia się na tle innych tego typu miejsc. Dodatkowo został doskonale zlokalizowany nad Jeziorem Maltańskim, które od lat jest jednym z ulubionych miejsc odpoczynków mieszkańców miasta.

Gigapark – dmuchany plac zabaw w Poznaniu

dmuchany plac zabaw w Poznaniu dmuchańce poznań gigapark
dmuchany plac zabaw w Poznaniu
dmuchańce poznań gigapark
dmuchany plac zabaw w Poznaniu
dmuchańce poznań gigapark
dmuchańce poznań gigapark
3 / 5

Dmuchany plac zabaw w Poznaniu ma jedną ogromną zaletę – na dmuchane atrakcje możecie wejść razem ze swoimi dziećmi, pomagając im pokonać przeszkody, dbając o ich bezpieczeństwo a także nieco skorzystać i samemu poczuć się jak dziecko. Dzięki temu Gigapark w Poznaniu to świetna atrakcja dla całej rodziny, którą naprawdę warto odwiedzić jeżeli szukacie miejsca do fajnego spędzenia czasu ze swoimi dziećmi.

Gigapark – dmuchany plac zabaw w Poznaniu
3.2 / 5

3.5 / 5

Za wstęp do Gigaparku w Poznaniu płacą tylko za dzieci, dorośli oraz osoby opiekujące się nimi wchodzą bezpłatnie. Cena biletów jest różna w zalezności od dnia tygodnia oraz sezonu i jest adekwatna w stosunku do ilości dmuchanych atrakcji i czasu jaki pozwalają one spędzić w Gigaparku.

3 / 5

Z jednej strony nie musicie obawiać się tutaj tłumów a z drugiej, nie macie też co liczyć, że cały dmuchany plac zabaw w Poznaniu będziecie mieć tylko dla siebie. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że w pogodne soboty i niedziele, na pewno będzie tutaj więcej bawiących się dzieci niż w pozostałe dni tygodnia.

3 / 5

Takie miejsca jak Gigapark Poznań nie wymagają rozbudowanej informacji turystycznej i zaplecza, przez co trudno poza tablicą informacyjną przy kasie szukać innych elementów, uławiających odkrywanie i poruszanie się po tym miejscu. Na wielki plus należy zaliczyć przygotowanie obiektu do beztroskiej zabawy dzieci. Zadbano m. in. o bezpieczne podłoże, które wyłożono wykładziną a także wygodne miejsca do ściągnięcia obuwia czy toaletę.

3.5 / 5

Gigapark, czyli dmuchany plac zabaw w Poznaniu nie posiada swojego własnego parkingu. W pobliżu jednak znajdziecie kilka miejsc, gdzie możecie bezpiecznie zostawić swoje auto. Najbliższymi parkingami są: parking przy hotelu HP Park oraz parking na ul. Wiankowej (pod torem saneczkowym). Oba parkingi są płatne.

W miejscach takich jak dmuchany plac zabaw w Poznaniu – Gigapark, czas leci bardzo szybko, dlatego nawet nie zauważycie jak spędzicie tutaj od 40 do 60 minut. Ciekawską jest fakt, że zdaniem rodziców opiekujących się dziećmi w Gigapark Poznań, niezależnie od pory dnia ciągle go “za chwilę zamykają“… Właśnie tak mówiąc, rodzice najczęściej próbują wyciągnąć stąd swoje pociechy, co wcale nie jest łatwe:)

Gigapark w Poznaniu to miejsce, które przypadnie do gustu najbardziej dzieciom w wieku 3 – 8 lat. Niektóre dmuchane atrakcje są nieco przyjaźniejsze i mniej wymagające, przz co mogą bawić się tutaj również 1,5 – 2 letnie dzieci. Co ważne, dorośli mogą podążać za swoimi pociechami, będąc ich opiekunem i pomocnikiem, przez co również oni sami mogą nieco zaszaleć na dmuchanych atrakcjach.

Dmuchany park zabaw w Poznaniu został przygotowany w taki sposób, by każde dziecko mogło bezpiecznie spędzić tutaj czas i wyszaleć się na dmuchanych atrakcjach. Dzięki temu cały teren Gigapark Poznań jest dostępny dla każdego.

  • ilość i rozmiar dmuchanych zamków, torów przeszkód i innych atrakcji,
  • bezpieczne i przyjazne miejsce dla każdego,
  • doskonała lokalizacja w rekreacyjnym sercu miasta,
  • dwa parkingi w pobliżu,
  • mało cienia, przez co musicie pamiętać o nakryciu głowy dla swoich dzieci,

Warto śledzić konta Gigaparku zarówno na Facebook i Instagramie, bo oprócz bieżących informacji natraficie ta również na ciekawe promocje i okazje, które szczególnie u (podobno) skąpych poznaniaków może być mocnym impulsem do odwiedzenia tego miejsca.

Gigapark – dmuchany plac zabaw w Poznaniu

Poznaj to wszystko, co najlepszego do odkrycia ma stolica Wielkopolski! Przejdź do strony: Poznań – atrakcje i najciekawsze miejsca

Poznajcie również moje wpisy, dzięki którym poznacie najciekawsze zakątki Poznania, na pewno warte odwiedzenia całą rodziną!

Wpis opublikowano: 18 sierpnia 2023, ostatnia modyfikacja treści: 18 sierpnia 2023

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl