Lawendowy Ląd

Lawendowy Ląd

Pola lawendy to w ostatnich latach bardzo popularne miejsca! Świetnie prezentują się na zdjęciach, radują oczy przyjemnym fioletowym kolorem i zachwycają intensywnym zapachem. Wiele młodych par, właśnie takie lawendowe krajobrazy wybiera na plener swoich sesji ślubnych czy narzeczeńskich. Wcale im się nie dziwię, ponieważ każdy unikalny krajobraz, którego nie mamy “za płotem”, nieważne czy to piaszczyste wydmy, urwiste górskie granie czy pola lawendy, zachwyca nas i zapada w naszej pamięci na długo! Lawendowy Ląd to jedno z takich miejsc, do którego będziecie długo wracać we wspominaniach.

Lawendowy Ląd to nie tylko piękne lawendowe pola, ale również lawendowy sklepik, kawiarenka, stylowy apartament do wynajęcia i rajskie miejsce do odpoczynku, chwili wytchnienia czy naładowania akumulatorów. Wszystko oczywiście otoczone lawendą, bardzo przemyślane i zorganizowane!

Dokładną lokalizację miejsca: Lawendowy Ląd, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Lawendowych pól znajdziemy już wiele w naszym kraju, jednak nie każde jest tak dobrze przemyślane jak Lawendowy Ląd! Cale otoczenie z kawiarnią, sklepikiem w których możemy dostać lawendowe frykasy i pamiątki oraz położenie nad malowniczą doliną Warty, sprawia, że miejsce to bez wątpliwości jest wyjątkowe!

Lawendowy Ląd

atrakcje w okolicach Pyzdr miejsca stworzone z pasji
Lawendowy Ląd miejsca stworzone z pasji
Lawendowy Ląd ląd nad wartą
miejsca stworzone z pasji
Lawendowy Ląd
4 / 5

Absolutnie do Lawendowego Lądu przyjechać trzeba! A będąc w tych okolicach nie wypada go ominąć, wiele wtedy stracicie!

Lawendowy Ląd
4.2 / 5

4.5 / 5

Wstęp na lawendowe pola jest darmowy. Ceny w sklepiku czy kawiarni są bardzo przystępne.

4 / 5

Znacznie większy ruch jest tutaj w weekend, w tygodniu znacznie spokojniej i bez tłumów.

4 / 5

Na miejscu znajdziemy świetnie oznakowane parkingi, pola lawendy oraz poszczególne dodatkowe atrakcje jak sklepik. Brakowało jedynie drogowskazu przy jednej z głównych dróg.

5 / 5

Duży bezpłatny parking w odległości 50 metrów od lawendowych pól, przygotowany specjalnie dla gości Lawendowego Lądu.

Lawendowy Ląd to miejsce, w którym możecie spędzić jedynie kilkanaście minut ale równie dobrze nawet i kilka godzin! Co kto lubi:)

Dla każdego

Obiekt w większości dostępny dla każdego, jedynie kilka niewielkich schodów może być utrudnieniem dla osób o obniżonej sprawności.

  • malownicze położenie,
  • świetnie zorganizowane i przemyślane miejsce,
  • lawendowy sklepik i lawendowa kawiarenka,
  • możliwość noclegu w apartamencie,
  • bliski i wygodny parking,
  • pola lawendy okazują się w rzeczywiści mniejsze niż można przypuszczać ze zdjęć, mimo to możemy podziwiać tutaj setki krzaczków lawendy, których stale przybywa!

To, że lawenda intensywnie pachnie wie wielu z Was, jednak o tym, że przyciąga jak magnes pracowite pszczółki pewnie wie mało kto:) Mnie również nieco zaskoczyła ilość tych pożytecznych owadów!

Lawendowy Ląd

Wpis opublikowano: 21 lipca 2021, ostatnia modyfikacja treści: 25 kwietnia 2024

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl