Mikilandia w Lewinie Kłodzkim dmuchany plac zabaw dmuchańce lewin kłodzki atrakcje dla dzieci w kotlinie kłodzkiej

Mikilandia w Lewinie Kłodzkim

Mikilandia w Lewinie Kłodzkim to całkiem nowe miejsce na turystycznej mapie Ziemi Kłodzkiej oraz Dolnego Śląska, które stworzono z myślą o najmłodszych odwiedzających ten wyjątkowy zakątek naszego kraju. Znajdziecie tutaj przede wszystkim kilkanaście dmuchanych atrakcji ale również niewielki plac zabaw, strefę gier oraz kącik gastronomiczny z zadaszoną przestrzenią z ławkami i stołami. Większość atrakcji przewdziewana jest wyłącznie dla dzieci ale niektóre z nich jak np. plac zabaw czy cymbergaje, będą okazją do wspólnej rodzinnej zabawy i spędzenia fajnego czasu ze swoimi dziećmi.

Dokładną lokalizację miejsca: Mikilandia w Lewinie Kłodzkim, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Dmuchany plac zabaw Mikilandia w Lewinie Kłodzkim to jeden z kilku tego typu obiektów na terenie Ziemi Kłodzkiej oraz Dolnego Śląska. Spośród nich na pewno wyróżnia się przygotowaniem, świetnym i zadbanym wyposażeniem oraz atrakcyjną lokalizacją – po sąsiedzku z główną trasą w okolicy!

Mikilandia w Lewinie Kłodzkim

Mikilandia w Lewinie Kłodzkim
Mikilandia w Lewinie Kłodzkim
dmuchany plac zabaw dmuchańce lewin kłodzki
dmuchany plac zabaw dmuchańce lewin kłodzki
dmuchany plac zabaw dmuchańce lewin kłodzki
Mikilandia w Lewinie Kłodzkim
3 / 5

Gwarantuje Wam, że wasze pociechy będą zachwycone tym miejscem! Zresztą, miejsce to choć stworzone z myślą o najmłodszych za sprawą dużej liczby dmuchanych atrakcji, świetnie przygotowanego terenu i kącika gastronomicznego sprawią, że spędzicie tutaj miłe chwile całą rodziną.

Mikilandia w Lewinie Kłodzkim
3.5 / 5

4 / 5

Wielkim atutem tego miejsca jest to, że tylko dzieci płacą za wstęp do Mikilandii. Ich dorośli opiekunowie wchodzą za darmo. Cena biletu dla dziecka nie należy do najniższych (nie jest też wygórowana), ale jest jedyną opłatą jakiej dokonujemy. W ofercie jest kilka opcji biletów, tak aby każdy mógł wybrać dla siebie najlepszą i najkorzystniejszą opcję.

4 / 5

Mikilandia w Lewinie Kłodzkim to stosunkowo nowe miejsce na mapie atrakcji Ziemi Kłodzkiej, przez co nie cieszy się jeszcze na tyle dużą popularnością, aby trzeba było się liczyć z tłumami w tym miejscu. Zapewne wasza pociecha nie będzie jedynym dzieckiem grasującym po dmuchanym placu zabaw, to jednoczesnie nie musicie obawiać się, że traficie tutaj na tłum odwiedzających.

2.5 / 5

Miejsce to jest oznakowane w okolicy dużymi szyldami, spośród których niektóre pomagają dotrzeć na miejsce. Na miejscu znajdziemy informacje i regulaminy, brakuje jednak planu parku i nazw atrakcji, co na pewno ułatwiło by odnalezienie się, wybranie najciekawszych atrakcji oraz dogadanie z dziećmi. Co istotne w tego typu miejscach, na terenie placu zabaw znajduje się bezpłatna toaleta.

5 / 5

Przy obiekcie znajduje się utwardzony i bezpłatny parking, przeznaczony wyłącznie dla gości Mikilandii.

To, ile spędzicie czasu w Mikilandii zależy tylko od Was! Absolutne minimum to 1 godzina, choć zapewne spędzicie tutaj ok. 90-120 minut.

W mojej ocenie Mikilandia w Lewinie Kłodzkim to plac zabaw dedykowany jest dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Teren parku został przygotowany w taki sposób by był maksymalnie bezpieczny i przyjazny dla dzieci, nawet tych najmłodszych. Dzięki temu, że nie znajdziecie tutaj schodów a cała powierzchnia placu została wyłożona wykładziną w kolorze trawy, poruszanie się po terenie Mikilandii nie powinno sprawić nikomu trudności.

  • kilkanaście niemal nowych, dużych, urozmaiconych i bezpiecznych atrakcji dla dzieci, głównie dmuchanych,
  • strefa gastronomiczna z zadaszeniem,
  • dobre przygotowanie placu pod kątem bezpieczeństwa,
  • duży i bezpłatny parking przy obiekcie,
  • możliwość rezerwacji i organizacji przyjęć,
  • uboga informacja ułatwiająca poruszanie się po placu,
  • brak możliwości wejścia przez osoby dorosłe na dmuchane atrakcje, nawet w razie konieczności,

Pamiętajcie aby wybierać dmuchane atrakcje dostosowane do wieku i umiejętności waszych dzieci, szczególnie mając na względzie to, że w Mikilandii dorośli nie mogą wchodzić na dmuchane atrakcje a kiedy jest to konieczne, należy poprosić obsługę.

Mikilandia w Lewinie Kłodzkim

Ziemia Kłodzka to szczególnie piękne miejsce na mapie Polski! Poznajcie jej atrakcje, dzięki moim wpisom:

Wyjątkowe miejsca w tych stronach Polski, znajdziecie również w kategorii ciekawe miejsca w Polsce. Oznaczyłem je dla Was tagiem #kotlina kłodzka. Więcej inspiracji podróżniczych i ciekawych miejsc znajdziecie na mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

Wpis opublikowano: 21 sierpnia 2023, ostatnia modyfikacja treści: 28 marca 2024

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl