FunPark w Polanicy-Zdrój

FunPark w Polanicy-Zdrój
 • Marcin
 • 22 lipca 2022
FunPark w Polanicy-Zdrój

FunPark w Polanicy-Zdrój to wypełniony atrakcjami plac zabaw dla dzieci, który od niedawna znajduje się na turystycznej mapie Kotliny Kłodzkiej. Niedawno otwarty FunPark w Polanicy-Zdrój to świetnie przygotowane miejsce do spędzenia bardzo miłych kilku godzin dla całej rodziny. Kiedy wasze dzieci będą szalały na kilkunastu przygotowanych atrakcjach, rodzice będą mogli odpocząć w strefach przygotowanych z myślą o nich, gdzie będą mogli skorzystać z leżaków czy wygodnych foteli.

Dla dzieci przygotowano tutaj kilkanaście atrakcji różnego typu, m. in. wiele dmuchanych zamków, zjeżdżalnie z dmuchanymi kołami, drabinki, piaskownice, tyrolki, atrakcje wodne i wiele innych. Dla wygody i komfortu, większość placu wyłożono przyjemną wykładziną położoną na miękkim piasku, dzięki czemu od atrakcji do atrakcji dzieci mogą biegać nawet boso! W czasie gdy dzieci korzystają z atrakcji, rodzice mogą odpocząć w strefach przygotowanych specjalnie dla nich.

Dodatkowo na terenie parku znajduje się również kawiarenka a także jest możliwość rezerwacji tarasu np. na organizację urodzin lub innego przyjęcia dla dzieci.

lokalizacja

Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka 14

GALERIA

FunPark w Polanicy-Zdrój

fun park polanica
FunPark w Polanicy-Zdrój
FunPark polanica
FunPark w Polanicy-Zdrój
FunPark w Polanicy-Zdrój

W SKRÓCIE


 • UNIKALNOŚĆ

Fun Park w Polanicy-Zdrój jest gigantyczny! Są na pewno większe i bogatsze w atrakcje parki zabaw i rozrywki dla dzieci ale nie oznacza to, że Fun Park w Polanicy-Zdrój nie zapewni doskonałej zabawy dla waszych dzieci na długie godziny! Na i tak bardzo dużej powierzchni wasze dzieci będą miały do dyspozycji atrakcje wodne, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tyrolki i wiele innych! Zapewniam Was, że więcej nie potrzeba do dobrej zabawy! A rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć w przygotowanych strefa relaksu dla nich!

 • MOIM ZDANIEM

Będąc na rodzinnym wypadzie w Kotlinie Kłodzkiej, warto odwiedzić Fun Park w Polanicy-Zdrój, który na pewno Was nie zawiedzie i z całą pewnością umili rodzinny wyjazd. Kilkanaście różnych atrakcji dla najmłodszych w każdym wieku gwarantuje doskonałą zabawę a wygodne leżaki i miejsca do odpoczynku, pozwolą rodzicom i opiekunom na chwilę wytchnienia. Skorzystają wszyscy: młodsi i starsi:)

MAPA

Dokładną lokalizację miejsca: FunPark w Polanicy-Zdrój, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

OCENY

ŚREDNIA OCEN

3.2 / 5

FunPark w Polanicy-Zdrój


CENY

4 / 5

Cennik biletów jest bardzo przyjazny dla rodzin! Płaci się wyłącznie za wstęp dzieci, dorośli wchodzą za darmo. Cena biletu dla dziecka nie należy do najniższych, ale jest jedyną opłatą jakiej dokonujemy. W cenie biletu mamy nieograniczony czas oraz dostęp do wszystkich atrakcji, bez ograniczeń.

ILOŚĆ TURYSTÓW

2.5 / 5

FunPark w Polanicy-Zdrój to miejsce cieszące się dużą popularnością. Dzięki temu, że teren parku jest duży (ok. 7900 metrów kw.) i mamy do wyboru wiele atrakcji, nie musimy czekać w kolejkach, martwić się tłumem a nawet mamy szansę znaleźć atrakcję, gdzie nasze dziecko będzie mogło pobawić się na osobności.

UŁATWIENIA DLA ODWIEDZAJĄCYCH

3 / 5

W Polanicy-Zdrój oraz okolicach znajdziemy wiele reklam i drogowskazów, ułatwiających dotarcie do FunPark-u. Na miejscu znajdziemy informacje i regulaminy, brakuje jednak planu parku i nazw atrakcji, co na pewno ułatwiło by odnalezienie się i dogadanie z pociechami.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

PARKING

5 / 5

Przed samym parkiem znajduje się dedykowany, bezpłatny parking.

POTRZEBNY CZAS

Ile tylko chcecie:) Absolutne minimum to 1 godzina, choć zapewne zostaniecie tutaj na dłużej.

SUGEROWANY WIEK

Zgodnie z sugestią samego FunPark-u, plac zabaw dedykowany jest dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

DOSTĘPNOŚĆ

Teren parku został przygotowany w taki sposób by był maksymalnie bezpieczny i przyjazny dla dzieci, nawet tych najmłodszych. Co prawda w kilku miejscach znajdują się schody, ale są to wyjątki które nie powinny znacząco utrudnić korzystania i zmniejszyć dostępności dla osób z trudnościami w poruszaniu się.

 • PODPOWIEDŹ KIERUNKOWO.PL

Często w takie miejsca jak FunPark w Polanicy-Zdrój wybieramy się w dni, kiedy pogoda jest nieco gorsza. Pamiętajmy jednak, że atrakcje stojące na świeżym powietrzu nie są odporne na deszcz i po nawet krótkich opadach musimy liczyć się z chwilą przerwy na prace sprzątające i usuwanie wody z atrakcji. Wszystko dla bezpieczeństwa naszych pociech!

FunPark w Polanicy-Zdrój

MOCNE STRONY

 • kilkanaście dużych, urozmaiconych i bezpiecznych atrakcji dla dzieci,
 • strefa relaksu dla rodziców,
 • bardzo dobre przygotowanie placu pod kątem bezpieczeństwa,
 • atrakcyjna oferta biletowa,
 • kawiarenka na terenie parku zabaw,
 • duży i bezpłatny parking przy obiekcie,
 • możliwość rezerwacji i organizacji przyjęć,

SŁABE STRONY

 • brakuje lepszej informacji na miejscu, kierunkowskazów do toalet czy planu parku zabaw,

Drogi Czytelniku, miło mi, że dotarłeś do końca mojego wpisu! Jeśli pomógł on znaleźć niezbędne informacje, inspirację do dalszych podróży lub po prostu spodobało się Tobie, to co robię, będę wdzięczny, gdy wesprzesz mnie niewielkim napiwkiem stawiając wirtualną kawkę lub zostając Patronem bloga:)

Dowiedź się więcej o okolicy!

Góry Stołowe i okolice, to bardzo dobry kierunek na górski wyjazd z dziećmi! Poznajcie co ciekawego znajdziecie w tych stronach, czym na pewno sprawicie sobie i swoim pociechom wiele radości:

Więcej blogowych wpisów znajdziecie w kategorii zwiedzam Polskę! Serdecznie zapraszam:)

kierunkowo.pl w socialmediach

mapa atrakcji turystycznych w Polsce

Poznajcie interaktywną mapę ciekawych miejsc w Polsce na kierunkowo.pl!