Lawendowy Ląd

Lawendowy Ląd
 • Marcin
 • 21 lipca 2021
Lawendowy Ląd

Pola lawendy to w ostatnich latach bardzo popularne miejsca! Świetnie prezentują się na zdjęciach, radują oczy przyjemnym fioletowym kolorem i zachwycają intensywnym zapachem. Wiele młodych par, właśnie takie lawendowe krajobrazy wybiera na plener swoich sesji ślubnych czy narzeczeńskich. Wcale im się nie dziwię, ponieważ każdy unikalny krajobraz, którego nie mamy “za płotem”, nieważne czy to piaszczyste wydmy, urwiste górskie granie czy pola lawendy, zachwyca nas i zapada w naszej pamięci na długo! Lawendowy Ląd to jedno z takich miejsc, do którego będziecie długo wracać we wspominaniach.

Lawendowy Ląd to nie tylko piękne lawendowe pola, ale również lawendowy sklepik, kawiarenka, stylowy apartament do wynajęcia i rajskie miejsce do odpoczynku, chwili wytchnienia czy naładowania akumulatorów. Wszystko oczywiście otoczone lawendą, bardzo przemyślane i zorganizowane!

region
lokalizacja

w m. Ląd, we wschodniej Wielkopolsce

GALERIA

Lawendowy Ląd

atrakcje w okolicach Pyzdr miejsca stworzone z pasji
Lawendowy Ląd miejsca stworzone z pasji
Lawendowy Ląd ląd nad wartą
miejsca stworzone z pasji
Lawendowy Ląd

W SKRÓCIE


 • UNIKALNOŚĆ

Lawendowych pól znajdziemy już wiele w naszym kraju, jednak nie każde jest tak dobrze przemyślane jak Lawendowy Ląd! Cale otoczenie z kawiarnią, sklepikiem w których możemy dostać lawendowe frykasy i pamiątki oraz położenie nad malowniczą doliną Warty, sprawia, że miejsce to bez wątpliwości jest wyjątkowe!

 • MOIM ZDANIEM

Absolutnie do Lawendowego Lądu przyjechać trzeba! A będąc w tych okolicach nie wypada go ominąć, wiele wtedy stracicie!

MAPA

Dokładną lokalizację miejsca: Lawendowy Ląd, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

OCENY

ŚREDNIA OCEN

4.2 / 5

Lawendowy Ląd


CENY

4.5 / 5

Wstęp na lawendowe pola jest darmowy. Ceny w sklepiku czy kawiarni są bardzo przystępne.

ILOŚĆ TURYSTÓW

4 / 5

Znacznie większy ruch jest tutaj w weekend, w tygodniu znacznie spokojniej i bez tłumów.

UŁATWIENIA DLA ODWIEDZAJĄCYCH

4 / 5

Na miejscu znajdziemy świetnie oznakowane parkingi, pola lawendy oraz poszczególne dodatkowe atrakcje jak sklepik. Brakowało jedynie drogowskazu przy jednej z głównych dróg.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

PARKING

5 / 5

Duży bezpłatny parking w odległości 50 metrów od lawendowych pól, przygotowany specjalnie dla gości Lawendowego Lądu.

POTRZEBNY CZAS

Lawendowy Ląd to miejsce, w którym możecie spędzić jedynie kilkanaście minut ale równie dobrze nawet i kilka godzin! Co kto lubi:)

SUGEROWANY WIEK

Dla każdego

DOSTĘPNOŚĆ

Obiekt w większości dostępny dla każdego, jedynie kilka niewielkich schodów może być utrudnieniem dla osób o obniżonej sprawności.

 • PODPOWIEDŹ KIERUNKOWO.PL

To, że lawenda intensywnie pachnie wie wielu z Was, jednak o tym, że przyciąga jak magnes pracowite pszczółki pewnie wie mało kto:) Mnie również nieco zaskoczyła ilość tych pożytecznych owadów!

Lawendowy Ląd

MOCNE STRONY

 • malownicze położenie,
 • świetnie zorganizowane i przemyślane miejsce,
 • lawendowy sklepik i lawendowa kawiarenka,
 • możliwość noclegu w apartamencie,
 • bliski i wygodny parking,

SŁABE STRONY

 • pola lawendy okazują się w rzeczywiści mniejsze niż można przypuszczać ze zdjęć, mimo to możemy podziwiać tutaj setki krzaczków lawendy, których stale przybywa!

Drogi Czytelniku, miło mi, że dotarłeś do końca mojego wpisu! Jeśli pomógł on znaleźć niezbędne informacje, inspirację do dalszych podróży lub po prostu spodobało się Tobie, to co robię, będę wdzięczny, gdy wesprzesz mnie niewielkim napiwkiem stawiając wirtualną kawkę lub zostając Patronem bloga:)

Dowiedź się więcej o okolicy!

Więcej blogowych wpisów znajdziecie w kategorii zwiedzam Polskę! Serdecznie zapraszam:)

kierunkowo.pl w socialmediach

mapa atrakcji turystycznych w Polsce

Poznajcie interaktywną mapę ciekawych miejsc w Polsce na kierunkowo.pl!