Gigapark Sarbinowo dmuchańce dmuchane zamki dmuchany plac zabaw morze bałtyckie pomorze atrakcje dla dzieci w sarbinowie i okolicy atrakcje w sarbinowie nietypowe atrakcje dla dzieci nad morzem

Gigapark Sarbinowo. Dmuchana kraina zabaw!

Gigapark w Sarbinowie to jeden z największych dmuchanych placów zabaw w kraju! Na kilku tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajdziecie m. in. ogromne zjeżdżalnie, dmuchane labirynty, trampoliny, skocznie, ścianki wspinaczkowe, tory przeszkód, suche baseny z kulkami czy mniejsze ale równie fajne atrakcje dla najmłodszych dzieci. Na rodziców i opiekunów czeka za to strefa odpoczynku z niewielką ale dobrze zaopatrzoną kawiarenką. Dmuchańce w Sarbinowie to nie tylko atrakcja w czasie dobrej pogody ale również doskonałe miejsce do spędzenia czasu, gdy pogoda nie zachwyca ponieważ wiele dmuchanych atrakcji umieszczono w dużym namiocie, w którym nie spadnie na Was ani jedna kropla deszczu. Dmuchany plac zabaw dodatkowo został świetnie przygotowany jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, ponieważ całość parku wyłożono wykładziną imitującą sztuczną trawę a dmuchane atrakcje są w świetnym stanie i bardzo dobrze utrzymane.

Dokładną lokalizację miejsca: Gigapark Sarbinowo. Dmuchana kraina zabaw!, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Gigapark Sarbinowo to największy park dmuchańców, jaki możecie znaleźć w Polsce podczas letnich wakacji! To świetna rozrywka dla dzieci ale również dla ich opiekunów, którzy również mogą podążając za swoimi pociechami, skorzystać z okazji do poskakania po dmuchanych zamkach i labiryntach. Na duży plus jest to, że część placu znajduje się w ogromnym namiocie, przez co nawet podczas niepogody można korzystać z atrakcji tego miejsca.

Gigapark Sarbinowo. Dmuchana kraina zabaw!

Gigapark Sarbinowo dmuchańce dmuchane zamki dmuchany plac zabaw morze bałtyckie pomorze atrakcje dla dzieci w sarbinowie i okolicy
dmuchańce dmuchane zamki dmuchany plac zabaw
Gigapark Sarbinowo dmuchańce dmuchane zamki dmuchany plac zabaw
Gigapark Sarbinowo dmuchańce dmuchane zamki dmuchany plac zabaw atrakcje dla dzieci w sarbinowie i okolicy
dmuchańce dmuchane zamki dmuchany plac zabaw
dmuchany plac zabaw mini golf morze
3 / 5

Gigapark Sarbinowo to przede wszystkim miejsce, które zachwyci najmłodszych. Jednak miejsce to różni się nieco od innych dmuchanych krain, m. in. tym że znajdziecie w nim duże dmuchane zamki, tory przeszkód i labirynty z których skorzystać mogą również dorośli! Choć oficjalnie jedynie towarzyszą swoim pociechom, to przy tej okazji muszą pokonać te same dmuchane przeszkody czy atrakcje, co na pewno sprawi, że w sarbinowskim Gigaparku będziecie świetnie bawić się całą rodziną!

Gigapark Sarbinowo. Dmuchana kraina zabaw!
3.2 / 5

3.5 / 5

Cena biletów w stosunku do ilości dmuchanych atrakcji i czasu jaki pozwalają one spędzić w Gigaparku jest bardzo konkurencyjna i atrakcyjna w porównaniu do podobnych miejsc w okolicy. Dodatkowo na plus jest fakt, że za wstęp płacą tylko dzieci oraz dostępny jest w sprzedaży bilet całodzienny (pozwala na kilkukrotne wejście w danym dniu).

3 / 5

Mało prawdopodobne aby cały Gigapark Sarbinowo był tylko wyłącznie do waszej dyspozycji, ponieważ to jedna z najfajniejszych atrakcji dla dzieci w okolicy Sarbinowa. Z tego powodu niemal zawsze są tutaj dzieci oddające się dmuchanym atrakcjom. W sezonie wakacyjnym, szczególnie w godzinach popołudniowych można spodziewać się nieco większych tłumów.

3.5 / 5

Takie miejsca jak Gigapark Sarbionowo nie wymagają rozbudowanej informacji turystycznej i zaplecza, przez co trudno poza tablicą informacyjną przy kasie szukać innych elementów, uławiających odkrywanie i poruszanie się po tym miejscu. Na wielki plus należy zaliczyć przygotowanie obiektu do beztroskiej zabawy dzieci. Zadbano m. in. o bezpieczne podłoże, które wyłożono wykładziną a także wygodne miejsca do ściągnięcia obuwia czy ogromny namiot na czas niepogody.

4.5 / 5

Przed dmuchanym parkiem zabaw przygotowano bezpłatny parking dla gości Gigaparku. Jedynym minusami parkingu jest to, że nie jest utwardzony i może okazać się za mały w szczycie sezonu. Wtedy pozostaje opcja płatnego parkowania wzdłuż ulicy Południowej, gdzie raczej nie powinno zabraknąć miejsc postojowych.

W miejscach takich jak Gigapark Sarbinowo czas leci szybko, dlatego nawet nie zauważycie jak spędzicie tutaj od 60 do 100 minut.

Gigapark Sarbinowo to miejsce, które przypadnie do gustu najbardziej dzieciom w wieku 3 – 8 lat. Przygotowano również specjalne atrakcje dla nieco młodszych dzieci, dlatego nawet 1,5 – 2 letnie dzieci również będą mogły miło spędzić tutaj czas na niektórych z dmuchanych atrakcji. Dorośli mogą podążać za swoimi pociechami, będąc ich opiekunem i pomocnikiem, przez co również oni sami mogą nieco zaszaleć na dmuchanych atrakcjach.

Dmuchany park zabaw w Sarbinowie został przygotowany w taki sposób, by każde dziecko mogło bezpiecznie spędzić tutaj czas i wyszaleć się na dmuchanych atrakcjach. Dzięki temu cały teren Gigapark jest dostępny dla każdego.

  • ilość i rozmiar dmuchanych zamków, torów przeszkód i innych atrakcji,
  • częściowo atrakcje zlokalizowano w dużym namiocie, przez co można tutaj przyjechać również podczas złej pogody,
  • dostępny w sprzedaży bilet całodzienny,
  • parking pod samym Gigaparkiem,
  • bezpieczne i przyjazne miejsce dla każdego,
  • w sezonie czynna kawiarenka,
  • mało cienia, przez co musicie pamiętać o nakryciu głowy dla swoich dzieci,
  • bywa tłumnie,

Gigapark w Sarbinowie to atrakcja sezonowa, która otwierana jest od początku czerwca. Z każdym tygodniem park otwiera kolejne dmuchane atrakcje, stając się z początkiem wakacji największym dmuchanym placem zabaw w kraju!

Gigapark Sarbinowo. Dmuchana kraina zabaw!

Poznajcie najciekawsze miejsca w Sarbinowie i okolicy z moich poniższych wpisów:

Chcecie odkryć najciekawsze zakątki i niepowtarzalne atrakcje nad polskim morzem – sprawdźcie koniecznie wpisy oznaczone tagiem #polskie morze a także zajrzyjcie po więcej inspiracji na mapę atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

 

Wpis opublikowano: 18 czerwca 2023, ostatnia modyfikacja treści: 6 lipca 2023

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl