Nasz Zwierzogród alpaka mini zoo koszalin czersk koszaliński atrakcje dla dzieci w sarbinowie i okolicy atrakcje w sarbinowie

Nasz Zwierzogród. Mini ZOO pod Koszalinem

Nasz Zwierzogród to niewielkie mini ZOO niedaleko Koszalina w środkowej części polskiego Pomorza. Mieszkańcami skrytego w niewielkim lasku mini zoo są m. in.: przyjacielskie alpaki, wesołe kózki, milutkie króliki, kolorowe i futrzaste kury i kurczaki a do tego pogodna, choć nieco leniwa świnka czy mniejsze i bardziej towarzyskie świnki morskie. Dodatkowo w mini ZOO pod Koszalinem na dzieci czeka również plac zabaw, duża piaskownika i dmuchana poducha! Głównie z myślą o rodzicach i opiekunach stworzono strefę relaksu z hamakami i ławkami, gdzie równie dobrze możecie zorganizować rodzinny piknik. Podsumowując: Nasz Zwierzogród to świetne miejsce na rodzinny wypad, który na długo pozostanie w waszych wspomnieniach!

Nasz Zwierzogród oprócz otwierania swoich bram dla wszystkich chętnych, organizuje również przyjęcia urodzinowe, festyny i imprezy okolicznościowe a także zaprasza wycieczki szkolne i przedszkolne, dla których również ma wiele do zaoferowania.

Nasz Zwierzogród. Mini ZOO pod Koszalinem

Czersk Koszlaiński 2; ok. 5 km na południe od Koszalina

Dokładną lokalizację miejsca: Nasz Zwierzogród. Mini ZOO pod Koszalinem, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
2 / 5

Nasz Zwierzogród pod Koszalinem to jedno z kilku kameralnych mini ZOO, które możecie odnaleźć w północnej części kraju.

Nasz Zwierzogród. Mini ZOO pod Koszalinem

alpaka Nasz Zwierzogród mini zoo koszalin czersk koszaliński
Nasz Zwierzogród mini zoo koszalin czersk koszaliński
karmienie zwierząt koza mini zoo koszalin atrakcje dla dzieci w sarbinowie i okolicy
koza Nasz Zwierzogród mini zoo koszalin czersk koszaliński
królik mini zoo koszalin
świnka wietnamska mini zoo koszalin czersk koszaliński
3 / 5

Nasz Zwierzogród to miejsce, które warto odwiedzić szczególnie całą rodziną. Kontakt z milusińskimi i bardzo przyjaznymi zwierzętami, możliwość ich pogłaskania, przytulenia i nakarmienia sprawi każdemu z Was wiele frajdy. A dodatkowo miejsce to powinno szczególnie ucieszyć dzieci, które oprócz kontaktu z mieszkańcami ZOO będą mogły również pobawić się na dodatkowych atrakcjach, które przygotowano specjalnie dla nich!

Nasz Zwierzogród. Mini ZOO pod Koszalinem
3.7 / 5

3 / 5

Wstęp na teren mini ZOO pod Koszalinem w Czersku Koszalińskim wynosi około kilkudziesięciu złotych od osoby. W cenie biletu macie wszystkie atrakcje oraz kawę i herbatę w kąciku kawiarnianym. Dodatkowo płatne jest jedynie jedzenie dla zwierząt (kilka złotych za kubeczek).

4 / 5

Miejsce to jest jeszcze mało znane i nieco oddalone od nadmorskich miejscowości, przez co na chwilę obecną nie musicie obawiać się tutaj tłumów.

4 / 5

Dojazd do miejsca ułatwiają drogowskazy, które znajdziecie po drodze. Już na miejscu uzupełniają je tabliczki informacyjne, dzięki którym odnajdziemy najważniejsze miejsca mini ZOO oraz rozpoznacie jego mieszkańców.

2 / 5

Mimo, że na drodze dojazdowej do gospodarstwa zaparkujecie bez większego problemu (chociażby na poboczu), to brakuje typowego, oznakowanego parkingu który na pewno uporządkowałby kwestie parkowania.

Optymalnie warto mieć zarezerwowane ok. 45-60 minut.

Nasz Zwierzogród to miejsce, tak naprawdę dla każdego, choć oczywiście w pełno skorzystają z niego dzieci, które ukończyły już 3 rok życia.

Miejsce to jest dostępne praktyczne dla każdego ale koniecznie pamiętajcie, że otwarte jest tylko w weekendy a jedynie w sezonie letnim (lipiec-sierpień) otwarte jest również w tygodniu.

  • możliwość bliskiego spotkania z kilkoma przyjaznymi zwierzątkami,
  • możliwość karmienia zwierząt,
  • kącik kawiarniany,
  • dodatkowe atrakcje m. in.: piaskownica, plac zabaw, miejsce na ognisko,
  • słabo uporządkowana kwestia parkowania,
  • wyższe ceny biletów, niż w innych, podobnych miejscach,
  • otwarte tylko w weekendy,

Mimo, że to alpaki są tutaj największymi gwiazdami i to do nich najwięcej osób chce się zbliżyć by je pogłaskać czy nakarmić, najbardziej milusińskimi i przyjaznymi zwierzątkami w mini ZOO Nasz Zwierzogród okazały się wesołe kózki.

Nasz Zwierzogród. Mini ZOO pod Koszalinem

Poznajcie najciekawsze miejsca w Sarbinowie i okolicy z moich poniższych wpisów:

Chcecie odkryć najciekawsze zakątki i niepowtarzalne atrakcje nad polskim morzem – sprawdźcie koniecznie wpisy oznaczone tagiem #polskie morze a także zajrzyjcie po więcej inspiracji na mapę atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

Wpis opublikowano: 18 czerwca 2023, ostatnia modyfikacja treści: 6 lipca 2023

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl