Park Miłości w Lubniewicach

Park Miłości w Lubniewicach

Lubniewice przesiąknięte są atmosferą miłości, która potrafi się w nich zarówno narodzić jak i odbudować. Miejsce to upodobali sobie szczególnie zakochani, dla których między innymi, stworzono Park Miłości w Lubniewicach. Ten niewielki park, znajdujący się w niemal samym sercu Lubniewic ma kilka szczególnie romantycznych miejsc takich jak rzeźby o tematyce uczuciowej, mostek na którym zakochani wieszają swoje kłódki a przede wszystkim Ławeczkę Miłości, poświęconą Michalinie Wisłockiej. To właśnie ławeczka jest jednym z miejsc na Szlaku Michaliny Wisłockiej. Park, mimo że jest tak naprawdę niewielkim skwerem, urzeka ciszą i przytulnością, jednocześnie pozostając troszeczkę tajemniczym. Park Miłości w Lubniewicach oddaje pokłony nie tylko miłości zakochanych w sobie osób ale również miłości rodzicielskiej czy braterskiej. To miejsce szczególnie chętnie odwiedzane przez spacerowiczów i rowerzystów, ponieważ znajduje się w bardzo ważnym punkcie miasta. Wejście do niego znajduje się tuż obok budynku informacji turystycznej przy ul. Jana Pawła II i rozciąga się aż do Jeziora Lubiąż, przez które możemy przejść kładką na drugi jego brzeg, na którym znajduje się miejska plaża.

Park Miłości w Lubniewicach

Lubniewice, pomiędzy ul. Osadników Wojskowych / Jana Pawła II a brzegiem Jeziora Lubiąż

Dokładną lokalizację miejsca: Park Miłości w Lubniewicach, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Park Miłości w Lubniewicach to jeden z nielicznych parków tematycznych w naszym kraju. Ten w Lubniewicach, poświęcono miłości a dodatkowo zlokalizowano w nim kilka miejsc szczególnie romantycznych. To niezwykłe miejsce, choć jako park podobne do innych.

Park Miłości w Lubniewicach

ławeczka miłości lubniewice i Łagów Park Miłości w Lubniewicach
Park Miłości w Lubniewicach
wczasy w lubniewicach Park Miłości w Lubniewicach
kłódki zachochanych lubniewice Park Miłości w Lubniewicach
przyjaciele parku miłosci lubniewice michalina wisłocka Park Miłości w Lubniewicach
wejście do parku miłości lubniweice wisłocka
3 / 5

Będąc tutaj, Park Miłości w Lubniewicach to pozycja obowiązkowa do odwiedzenia. Jest to równocześnie miejsce bardzo ciekawe w tych stronach i właśnie dlatego warto je zobaczyć!

Park Miłości w Lubniewicach
4.5 / 5

5 / 5

Bez opłat

3.5 / 5

Park Miłości w Lubniewicach to jedno z najliczniej odwiedzanym miejsc na mapie miejscowości. Mało prawdopodobne byś spacerował po nim sam.

5 / 5

Jest wszystko co potrzeba by tutaj trafić oraz poznać jego historię. Dobra robota!

4 / 5

Najbliższy parking znajduje się na lubniewickim rynku, to kilkaset metrów od wejścia. Na pocieszenie postój jest darmowy.

Spacer Parkiem Miłości zajmie Wam 10-15 minut.

Dla każdego.

Dla każdego.

  • cisza,
  • aranżacja parku, który zdobią romantyczne rzeźby, Ławeczka Miłości, mostek z kłódkami oraz drzewo przyjaciół Parku Miłości,
  • położenie na mapie Lubniewic,
  • niestety park jest niewielki,
  • najbliższy parking na lubniewickim rynku,

Park Miłości w Lubniewicach to również dobry skrót na plażę miejską, do której prowadzi kładka wychodząca właśnie z parku.

Park Miłości w Lubniewicach

Wpis opublikowano: 23 grudnia 2020, ostatnia modyfikacja treści: 25 lipca 2021

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl