Park Wieloryba w Rewalu kaszalot makieta replika

Park Wieloryba w Rewalu

Park Wieloryba w Rewalu to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, gdzie będą mogli poznać dziesiątki stworzeń wodnych z całego świata. Tylko w rewalskim Parku Wielorybów będą mogli stanąć oko w oko w żarłaczem białym czy stanąć przy rzeczywistych rozmiarów replice płetwala błękitnego. Wszystkie repliki i makiety morskich stworzeń zostały podzielone na 3 strefy: Bałtyk, Giganci z Oceanów i Potwory z Głębin. Ostatnia strefa Piraci i papugi, kończy trasę zwiedzania i doprowadza nas do miejsca, gdzie dla najmłodszych przygotowano duży plac zabaw, dmuchany zamek oraz dmuchaną skocznię. Dodatkowo znajdą się tutaj pirackie zakamarki i nawet statek piratów.

Park Wieloryba w Rewalu to miejsce, które jednocześnie z dobrą zabawą wpaja najmłodszym w ciekawy i atrakcyjny sposób wiedzę o morskich stworzeniach i nie tylko. Na miejscu organizowane są również animacje oraz zabawy, nie tylko dla dzieci, dlatego można się tutaj dobrze bawić nawet całą rodziną.

Na terenie parku znajduje się również ptaszarnia z swobodnie latającymi ptakami i papugami, strefa gastronomiczna i sklep z pamiątkami.

Dokładną lokalizację miejsca: Park Wieloryba w Rewalu, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
4 / 5

Park Wieloryba w Rewalu choć jest podobny do innych parków rozrywki dla dzieci, w których znajdziemy miniatury zwierząt, wyróżnia się na ich tle morską tematyką. Praktycznie tylko w Rewalu będziecie mogli zobaczyć makietę wieloryba w rzeczywistej skali oraz wielu innych morskich stworzeń.

Park Wieloryba w Rewalu

Park Wieloryba w Rewalu kaszalot makieta replika
Park Wieloryba w Rewalu żarłacz rekin makieta replika
Park Wieloryba w Rewalu płetwal błękitny makieta replika rzeczywisty rozmiar
papużki papugi papugarnia ptaszarnia
Park Wieloryba w Rewalu plac zabaw
gastronomia tawerna pirata rewal
3 / 5

Park Wieloryba w Rewalu to przede wszystkim atrakcja stworzona z myślą o najmłodszych. Jeżeli podróżujecie po tych zakątkach Polski z dziećmi, warto tutaj wjechać, szczególnie przy nieco gorszej pogodzie.

Park Wieloryba w Rewalu
3.1 / 5

3 / 5

Cena biletów nie należy do najniższych ale warto podkreślić, że wszystkie atrakcje są już ujęte w cenie biletu.

2 / 5

Park Wieloryba w Rewalu to miejsce w którym musicie liczyć się z dużą ilością odwiedzających.

4.5 / 5

Zarówno na samym terenie jak i na drodze prowadzącej do parku, znajdziecie wiele elementów informacyjnych, które ułatwiają dotrzeć i poznać Park Wieloryba w Rewalu. Jedyny minus za wyblaknięte i zniszczone pojedyncze tablice na terenie parku, które bywają nieczytelne…

4 / 5

Nieutwardzony ale bezpłatny parking na kilkadziesiąt samochodów znajduje się tuż pod Parkiem Wieloryba.

Choć można spędzić tutaj nawet cały dzień, przejście parku i skorzystanie z przygotowanych atrakcji to kwestia 75-90 minut.

Od 3 lat wzwyż. Mniejsze dzieci nie będą mogły skorzystać z wielu atrakcji a niektóre z nich, mogą je wręcz przestraszyć.

Park Wieloryba jest na większości terenu dostępny dla każdego.

  • kilkadziesiąt dużych rozmiarów replik zwierząt wodnych, wiele z nich w rzeczywistym rozmiarze,
  • organizowane dla najmłodszy i nie tylko gry, atrakcje i animacje,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • wszystkie atrakcje w cenie biletu,
  • parking pod samym parkiem,
  • bogata i ciekawa informacja na miejscu, dzięki której poznajemy mijane stworzenia i nie tylko,
  • ceny biletów nie należą do najtańszych,
  • bywa tutaj tłumnie,

Pamiętajcie, że w takich miejscach większe tłumy są w czasie niepogody:)

Park Wieloryba w Rewalu

Poznajcie Wybrzeże Rewalskie, czyli okolice Niechorza, Rewala czy Pogorzelicy z wpisów na kierunkowo.pl. Odkryjcie najciekawsze miejsca okolicy z poniższych wpisów:

Odkryjcie również atrakcje idealne na rodzinne wakacje! Wasze pociechy będą zachwycone a Wy również przeżyjecie fajną przygodę. Podpowiedzi znajdziecie we wpisach:

Wpis opublikowano: 28 czerwca 2022, ostatnia modyfikacja treści: 18 lipca 2022

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl