plaża lubniewice plaża w lubniewicach

Plaża w Lubniewicach

Plaża w Lubniewicach to jeden z najjaśniejszych punktów na mapie miasta. Czysty i przyjemny piasek, ukierunkowanie dokładnie na południe oraz liczne pomosty przy plaży powodują, że to idealne miejsce do wypoczynku. Dodatkowo przy samej plaży (by nie napisać, że na niej) znajdują się bary, smażalnie ryb oraz inne miejsca gdzie możemy skosztować urlopowych smakołyków. Najważniejsza jest jednak plażą! Niezbyt wielka ale doskonale przygotowana, wyposażona w drewniane siedziska oraz zjeżdżalnie, skutecznie umili nam wakacyjny wypoczynek nad wodą Jeziora Lubiąż. Dodatkowo plaża jest pierwszym miejscem na Szlaku Michaliny Wisłockiej, która to właśnie w tym miejscu odpoczywała po pracowitych dniach, gdzie jako lekarka przyjmowała swoich pacjentów w pobliskim Nowym Zamku. Na jeszcze jeden plus należy odnotować znajdujące się w pobliżu plaży wypożyczalnie sprzętu wodnego, dzięki któremu możemy wybrać się wyprawę po Jeziorze Lubiąż.

Dokładną lokalizację miejsca: Plaża w Lubniewicach, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
2 / 5

Plaża w Lubniewicach jest jedną z wielu plaż nad polskim jeziorem. Oczywiście trzeba przyznać, że jest bardzo dobrze wyposażona w atrakcje dla wypoczywających ale również w zaplecze gastronomiczne.

Plaża w Lubniewicach

plaża lubniewice plaża w lubniewicach
lubniewice rowerki plaża atrakcje w lubniewicach plaża w lubniewicach Jezioro Lubiąż
Jezioro Lubiąż wakacje w lubniewicach
plaża w lubniewicach
plaża w lubniewicach
4 / 5

Być w Lubniewicach i nie odwiedzić tutejszej plaży to błąd. Nawet jeśli nie jesteś typem plażowicza, możesz tutaj miło spędzić czas. Opcji do wyboru jest wiele od rowerów wodnych zaczynając a kończąc na doskonałej smażonej rybce z tutejszej smażalni!

Plaża w Lubniewicach
3.7 / 5

5 / 5

Bez opłat

2 / 5

W sezonie jest tłumnie ale poza sezonem (my byliśmy we wrześniu) plaża może być tylko twoja!

4 / 5

Jest kilka drogowskazów prowadzących do plaży a dodatkowo mamy tablice ze Szlaku Michaliny Wisłockiej.

5 / 5

Wybierając się na plażę w Lubniewicach najlepiej zaparkować na dużym i darmowym parkingu, ciągnącym się wzdłuż ul. Zamkowej.

Zależy tylko od ciebie:)

Absolutnie dla każdego

Dla każdego

  • czyściutki i przyjemny piasek,
  • czysto i zadbanie,
  • dużo dodatkowych atrakcji: wypożyczalnia sprzętu, zjeżdżalnia, jacuzzi, bary i smażalnie, food trucki itp.
  • darmowy i duży parking w pobliżu,
  • zorientowanie na południe,
  • w sezonie może być tłoczno,
  • plaża nie należy do największych

Warto przyjechać tutaj w sezonie, my odwiedziliśmy Lubniewice na samym początku września i w wielu miejscach nie mieliśmy już czego szukać. Również plaża w Lubniewicach świeciła pustkami, choć smażalnia ryb jest otwarta podobno cały rok!

Plaża w Lubniewicach

Wpis opublikowano: 26 grudnia 2020, ostatnia modyfikacja treści: 25 lipca 2021

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl