Mini ZOO w Rogozinie

Mini ZOO w Rogozinie

DonkeySzot, czyli mini ZOO w Rogozinie to niesamowite, przyjazne zarówno dla zwierząt i ludzi kameralne zoo zaledwie kilka kilometrów od Niechorza czy Pogorzelicy. Na całkiem sporej, otwartej przestrzeni stworzono tutaj kilkanaście wybiegów i zagród dla wielu bardzo zwierząt, które przez problemu pogłaskacie czy nakarmicie. Wśród zwierząt, które mieszkają w mini ZOO w Rogozinie są m. in. osiołki, kózki, kilka ras owiec, alpaki, lamy a nawet czasy jak smoła kogut! Zwierzęta to najważniejsza część atrakcji ale nie jedyna, ponieważ na terenie zoo znajdziecie również plac zabaw dla dzieci, ekologiczną kawiarenkę, ścieżkę sensoryczną dla najmłodszych oraz przygotowane z myślą o dzieciach animacje i zabawy edukacyjne.

Mini ZOO w Rogozinie to również miejsce stworzone przez ludzi, który dosłownie kochają zwierzęta i chcą swoją pasją zarażać oraz swoją działalnością zwiększać świadomość o świecie zwierząt i właściwym traktowaniu naszych mniejszych przyjaciół. A to nadal nie wszystko, bo w DonkeySzot prowadzone są również terapie z udziałem m. in. osiołków, alpak czy owiec oraz mile widziane są wycieczki przedszkolne i szkolne, które mogą liczyć na specjalny program zwiedzania!

Jeszcze więcej o Mini ZOO w Rogozinie przeczytacie w moim wpisie, który już wkrótce na kierunkowo.pl!

Dokładną lokalizację miejsca: Mini ZOO w Rogozinie, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

W całym kraju znajdziemy wiele takich obiektów, a mimo to DonkeySzot mini ZOO w Rogozinie to miejsce wyjątkowe. Oprócz bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami, dowiemy się o nich tutaj bardzo wiele ciekawego i być może zaczniemy inaczej patrzeć na naszych mniejszych przyjaciół za sprawą niesamowitych gospodarzy tego miejsca, którzy dosłownie przepełnieni są miłością do swoich zwierzaczków.

Mini ZOO w Rogozinie

Mini ZOO w Rogozinie
Mini ZOO w Rogozinie
Mini ZOO w Rogozinie
Mini ZOO w Rogozinie
Atrakcje dla dzieci w Niechorzu plac zabaw donkeyszot
5 / 5

Zapomnijcie o zagrodach i mini zoo, gdzie zwierzęta mają być wyłącznie atrakcją, mimo że nie koniecznie chcą nią być… W mini ZOO w Rogozinie zwierzęta są prawdziwymi gwiazdami, o które dba się lepiej niż o siebie samego! Dzięki temu w pięknie urządzonych zagrodach i wybiegach, poznacie radosne i wesołe zwierzątka, które dadzą Wam i waszym dzieciom wiele radości i ogromną lekcję o swoim świecie, potrzebach i ulubionych smakołykach. My wyszliśmy z mini ZOO w Rogozinie zachwyceni i oczarowani!

Mini ZOO w Rogozinie
4 / 5

3.5 / 5

Ceny nie należą na najniższych ale są całkowicie zrozumiałe i adekwatne do ilości atrakcji, które czekają na nas w środku.

4 / 5

W okresie letnich wakacji ruch bywa spory, w pozostałym okresie jest nieco spokojniej. Nawet w przypadku dużej ilości odwiedzających, teren zoo jest na tyle duży, że nie powinniście odczuć tłoku.

4.5 / 5

Niemal wzorowo przygotowana informacja, dzięki której poznajemy zwierzęta mini ZOO w Rogozinie oraz ich imiona. DonkeySzot stale się rozwija, dlatego jestem pewien, że będzie coraz ciekawiej i lepiej! Brakowało mi jedynie planu zoo w pobliżu wejścia, ale to drobnostka:)

5 / 5

Duży, bezpłatny parking pod samym zoo.

Absolutne minimum to 1,5 godziny, które pozwoli Wam zobaczyć wszystkich mieszkańców zoo oraz skorzystać z kilku dodatkowych atrakcji. Jeżeli będziecie chcieli, by wasze pociechy lub Wy sami, skorzystały z zabaw, animacji czy gościnności tutejszej kawiarenki warto mieć nieco więcej czasu.

Dla każdego!

Dla każdego.

  • piękne i zadbane zwierzęta w starannie przygotowanych i czystych zagrodach,
  • doskonała atrakcja dla dzieci,
  • walor edukacyjny,
  • animacje i dodatkowe atrakcje dla najmłodszych,
  • przemili właściciele, którzy kochają swoje zwierzęta i prowadzą zoo z ogromną pasją i zaangażowaniem,
  • ciekawa i fajnie przygotowana informacja turystyczna,
  • możliwość głaskania, karmienia a nawet przytulania zwierząt,
  • parking na miejscu,
  • obsługa wycieczek oraz oferta terapii z udziałem zwierząt,
  • nie zauważyłem

Gospodarze przekazali nam, że część zwierząt w zoo jedynie “pracuje” w godzinach otwarcia DonkeySzot a po pracy, wybiega z zagród na pobliską łąkę!

Mini ZOO w Rogozinie

Poznajcie Wybrzeże Rewalskie, czyli okolice Niechorza, Rewala czy Pogorzelicy z wpisów na kierunkowo.pl. Odkryjcie najciekawsze miejsca okolicy z poniższych wpisów:

Odkryjcie również atrakcje idealne na rodzinne wakacje! Wasze pociechy będą zachwycone a Wy również przeżyjecie fajną przygodę. Podpowiedzi znajdziecie we wpisach:

Wpis opublikowano: 13 czerwca 2022, ostatnia modyfikacja treści: 12 listopada 2022

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl