Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim to jeden z najciekawszych i największych placów zabaw w Poznaniu. Główną atrakcją są przyrządy do zabawy piaskiem, dzięki którym wasze pociechy, szczególnie te lubiące zabawy w piaskownicy, na długie minuty pochłonie piaskowe szaleństwo. Po za piaskowymi atrakcjami znajdziemy tutaj również trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód, linową piramidę i wiele, wiele więcej. A dodatkowo plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim znajduje się na terenach rekreacyjnych na poznańskim Strzeszynku, dosłownie po sąsiedzku z bardzo lubianą plażą Malibu.

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim

na północno-wschodnim brzegu Jeziora Strzeszyńskiego w Poznaniu

Dokładną lokalizację miejsca: Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!
3 / 5

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim to plac wyjątkowy za sprawą swoich atrakcji dla najmłodszych, które bez wątpienia zaciekawią każdego miłośnika zabaw w piaskownicy.

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim place zabaw w poznaniu
Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim place zabaw w poznaniu
place zabaw w poznaniu
Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim
Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim
2 / 5

Oceniając plac okiem dziecka dałbym “5”, jednak z turystycznego punktu widzenia nie jest to żadna ciekawa atrakcja turystyczna. Mimo wszystko, jeżeli szukacie miejsca, w którym spędzicie miło czas ze swoimi dziećmi, plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim jest bardzo wart uwagi!

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim
4.3 / 5

5 / 5

Bez opłat.

3.5 / 5

Ilość odwiedzających plac jest tym większa im lepsza jest pogoda:) Mimo wszystko Jezioro Strzeszyńskie to bardzo popularne miejsce wypoczynku mieszkańców Poznania, dlatego niemal zawsze na placu ktoś się bawi ze swoimi dziećmi.

4.5 / 5

Bardzo dobrze zorganizowane miejsce! Mamy drogowskazy kierujące nas do placu, teren jest ogrodzony, na miejscu znajdziemy dużo ławek dla rodziców a dla formalności, znajduje się również tablica z regulaminem. Jedyne czego mi brakowało, to propozycje pomysłów zabaw dla dzieci, szczególnie na tych wyjątkowych atrakcjach – ale to banał.

4 / 5

Wzdłuż ulicy Koszalińskiej znajdziemy kilka płatnych parkingów a dodatkowo, jest również możliwość darmowego parkowania na poboczu w miejscach dozwolonych. Uważajcie na parkowanie na dziko, Straż Miejsca lub skontrolować to miejsce i wtedy mandaty się sypią…

Pewnie sami najlepiej znacie swoje dzieci i wiecie jak długo potrafią się bawić, dlatego trudno mi powiedzieć ile czasu spędzicie na tym placu zabaw. Myślę, że 30 minut to takie minimum.

Dla dzieci, od najmłodszych lat!

Dostępny dla każdego. Przygotowane atrakcje obsypano dookoła piaskiem, co z jednej strony jest bezpieczna dla dzieci ale z drugiej, niektórym może utrudnić dojście.

  • dużo atrakcji dla dzieci i wyjątkowe przyrządy do zabawy piaskiem,
  • plac jest ogrodzony a na terenie znajduje się dużo ławek dla opiekunów,
  • położenie na terenach wypoczynkowych i rekreacyjnych nad Jeziorem Strzeszyńskim,
  • wygodny parking w okolicy,
  • bywa tłoczno,
  • niektóre atrakcje były uszkodzone i są na bieżąco naprawiane (a byliśmy dwukrotnie, w odstępie około 2 miesięcy),

Obok placu zabaw znajdziecie również dostępne dla każdego stoły do ping-ponda (trzeba mieć swoją piłeczkę i rakietki) oraz stoły z piłkarzykami. Dobra alternatywa dla nieco starszych dzieci.

Plac zabaw nad Jeziorem Strzeszyńskim

Z Waszym wsparciem mogę więcej!

Jeżeli spodobał Wam się mój blog, znaleźliście na nim inspirację lub odpowiedź na swoje pytania, dodajcie mi wiatru w żagle abym mógł tworzyć jeszcze więcej i lepiej! Z góry dziękuje!

JESZCZE WIĘCEJ MIEJSC W KATEGORII

ZWIEDZAM POLSKĘ

ZNASZ FAJNE MIEJSCE?!

Znasz miejsce warte polecenia innym? Podpowiedź je nam a My skontaktujemy się z Gospodarzami i spróbujemy zaprosić ich do umieszczenia swojego miejsca na kierunkowo.pl. Pamiętajcie, trzeba promować to, co piękne i dobre!

ciekawe miejsca w Polsce kierunkowo.pl