Mini ZOO w Rogozinie

Mini ZOO w Rogozinie
 • Marcin
 • 13 czerwca 2022
Mini ZOO w Rogozinie

DonkeySzot, czyli mini ZOO w Rogozinie to niesamowite, przyjazne zarówno dla zwierząt i ludzi kameralne zoo zaledwie kilka kilometrów od Niechorza czy Pogorzelicy. Na całkiem sporej, otwartej przestrzeni stworzono tutaj kilkanaście wybiegów i zagród dla wielu bardzo zwierząt, które przez problemu pogłaskacie czy nakarmicie. Wśród zwierząt, które mieszkają w mini ZOO w Rogozinie są m. in. osiołki, kózki, kilka ras owiec, alpaki, lamy a nawet czasy jak smoła kogut! Zwierzęta to najważniejsza część atrakcji ale nie jedyna, ponieważ na terenie zoo znajdziecie również plac zabaw dla dzieci, ekologiczną kawiarenkę, ścieżkę sensoryczną dla najmłodszych oraz przygotowane z myślą o dzieciach animacje i zabawy edukacyjne.

Mini ZOO w Rogozinie to również miejsce stworzone przez ludzi, który dosłownie kochają zwierzęta i chcą swoją pasją zarażać oraz swoją działalnością zwiększać świadomość o świecie zwierząt i właściwym traktowaniu naszych mniejszych przyjaciół. A to nadal nie wszystko, bo w DonkeySzot prowadzone są również terapie z udziałem m. in. osiołków, alpak czy owiec oraz mile widziane są wycieczki przedszkolne i szkolne, które mogą liczyć na specjalny program zwiedzania!

Jeszcze więcej o Mini ZOO w Rogozinie przeczytacie w moim wpisie, który już wkrótce na kierunkowo.pl!

lokalizacja

Rogozina 7B (obok tartaku)

GALERIA

Mini ZOO w Rogozinie

Mini ZOO w Rogozinie
Mini ZOO w Rogozinie
Mini ZOO w Rogozinie
Mini ZOO w Rogozinie
Atrakcje dla dzieci w Niechorzu plac zabaw donkeyszot

W SKRÓCIE


 • UNIKALNOŚĆ

W całym kraju znajdziemy wiele takich obiektów, a mimo to DonkeySzot mini ZOO w Rogozinie to miejsce wyjątkowe. Oprócz bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami, dowiemy się o nich tutaj bardzo wiele ciekawego i być może zaczniemy inaczej patrzeć na naszych mniejszych przyjaciół za sprawą niesamowitych gospodarzy tego miejsca, którzy dosłownie przepełnieni są miłością do swoich zwierzaczków.

 • MOIM ZDANIEM

Zapomnijcie o zagrodach i mini zoo, gdzie zwierzęta mają być wyłącznie atrakcją, mimo że nie koniecznie chcą nią być… W mini ZOO w Rogozinie zwierzęta są prawdziwymi gwiazdami, o które dba się lepiej niż o siebie samego! Dzięki temu w pięknie urządzonych zagrodach i wybiegach, poznacie radosne i wesołe zwierzątka, które dadzą Wam i waszym dzieciom wiele radości i ogromną lekcję o swoim świecie, potrzebach i ulubionych smakołykach. My wyszliśmy z mini ZOO w Rogozinie zachwyceni i oczarowani!

MAPA

Dokładną lokalizację miejsca: Mini ZOO w Rogozinie, znajdziecie na interaktywnej mapie atrakcji turystycznych w Polsce na kierunkowo.pl!

OCENY

ŚREDNIA OCEN

4 / 5

Mini ZOO w Rogozinie


CENY

3.5 / 5

Ceny nie należą na najniższych ale są całkowicie zrozumiałe i adekwatne do ilości atrakcji, które czekają na nas w środku.

ILOŚĆ TURYSTÓW

4 / 5

W okresie letnich wakacji ruch bywa spory, w pozostałym okresie jest nieco spokojniej. Nawet w przypadku dużej ilości odwiedzających, teren zoo jest na tyle duży, że nie powinniście odczuć tłoku.

UŁATWIENIA DLA ODWIEDZAJĄCYCH

4.5 / 5

Niemal wzorowo przygotowana informacja, dzięki której poznajemy zwierzęta mini ZOO w Rogozinie oraz ich imiona. DonkeySzot stale się rozwija, dlatego jestem pewien, że będzie coraz ciekawiej i lepiej! Brakowało mi jedynie planu zoo w pobliżu wejścia, ale to drobnostka:)

PRAKTYCZNE INFORMACJE

PARKING

5 / 5

Duży, bezpłatny parking pod samym zoo.

POTRZEBNY CZAS

Absolutne minimum to 1,5 godziny, które pozwoli Wam zobaczyć wszystkich mieszkańców zoo oraz skorzystać z kilku dodatkowych atrakcji. Jeżeli będziecie chcieli, by wasze pociechy lub Wy sami, skorzystały z zabaw, animacji czy gościnności tutejszej kawiarenki warto mieć nieco więcej czasu.

SUGEROWANY WIEK

Dla każdego!

DOSTĘPNOŚĆ

Dla każdego.

 • PODPOWIEDŹ KIERUNKOWO.PL

Gospodarze przekazali nam, że część zwierząt w zoo jedynie “pracuje” w godzinach otwarcia DonkeySzot a po pracy, wybiega z zagród na pobliską łąkę!

Mini ZOO w Rogozinie

MOCNE STRONY

 • piękne i zadbane zwierzęta w starannie przygotowanych i czystych zagrodach,
 • doskonała atrakcja dla dzieci,
 • walor edukacyjny,
 • animacje i dodatkowe atrakcje dla najmłodszych,
 • przemili właściciele, którzy kochają swoje zwierzęta i prowadzą zoo z ogromną pasją i zaangażowaniem,
 • ciekawa i fajnie przygotowana informacja turystyczna,
 • możliwość głaskania, karmienia a nawet przytulania zwierząt,
 • parking na miejscu,
 • obsługa wycieczek oraz oferta terapii z udziałem zwierząt,

SŁABE STRONY

 • nie zauważyłem

Drogi Czytelniku, miło mi, że dotarłeś do końca mojego wpisu! Jeśli pomógł on znaleźć niezbędne informacje, inspirację do dalszych podróży lub po prostu spodobało się Tobie, to co robię, będę wdzięczny, gdy wesprzesz mnie niewielkim napiwkiem stawiając wirtualną kawkę lub zostając Patronem bloga:)

Dowiedź się więcej o okolicy!

Poznajcie Wybrzeże Rewalskie, czyli okolice Niechorza, Rewala czy Pogorzelicy z wpisów na kierunkowo.pl. Odkryjcie najciekawsze miejsca okolicy z poniższych wpisów:

Odkryjcie również atrakcje idealne na rodzinne wakacje! Wasze pociechy będą zachwycone a Wy również przeżyjecie fajną przygodę. Podpowiedzi znajdziecie we wpisach:

Więcej blogowych wpisów znajdziecie w kategorii zwiedzam Polskę! Serdecznie zapraszam:)

kierunkowo.pl w socialmediach

mapa atrakcji turystycznych w Polsce

Poznajcie interaktywną mapę ciekawych miejsc w Polsce na kierunkowo.pl!